Stal Brzeg © Oliwer Kubus
[3/6]

Stal Brzeg

Nieco więcej wiadomo w przypadku drugiej naszej siły w grupie 3. Tam w pierwszych zajęciach wzięli udział niemal wszyscy zawodnicy występujący w rundzie jesiennej.
Nie było przede wszystkiem Tomasza Gajdy, który - jak podaje strona internetowa klubu - przebywa na testach w Odrze Opole. Ponadto Igor Nahorny wraca w czwartek, a Dawid Lipiński najprawdopodobniej zakończy karierę.
- Przyszedł, pożegnał się i podziękowaliśmy sobie nawzajem - tłumaczy trener brze-żan Piotr Jacek, który do dyspozycji będzie miał teraz również wyróżniających się juniorów, takich jak: Mateusz Dychus, Daniel Jankowski, Konrad Nę-dzyński oraz Jakub Smok. - Na pewno będziemy testować kilku graczy. Myślę, że dwóch, trzech na tydzień, ale podchodzimy do tego wszystkiego „na spokojnie”.
Sparingi Stali: 12.01 Agroplon Głuszyna (dom), 19.01 MKS Kluczbork (wyjazd), 26.01 KKS Kalisz (d), 2.02 Rozwój Katowice (w), 9.02 Skra Częstochowa (w), 16.02 GKS 1962 Jastrzębie (w), 23.02 Miedź II Legnica (w).

Wszystkie nasze drużyny występujące w 3 lidze rozpoczęły już przygotowania do wiosny. W każdej znane są już praktycznie pełne plany sparingów i każda z czterech ekip pierwszy test - mecz rozegra już w sobotę, a nowicjusz Agroplon Głuszyna tego dnia ma rozpisane nawet dwa spotkania kontrolne. W żadnym klubie nie ma za to planów rewolucji w składzie.