MKS Kluczbork © Oliwer Kubus
[4/6]

MKS Kluczbork

Również w gronie biało-niebieskich stawiła się większość graczy, którzy jesienią byli w pierwszej kadrze zespołu.
Zabrakło jedynie Maksyma Franczuka, Dastina Knopika i Tymoteusza Oczowińskiego, których powody absencji nie są znane, jednak tak prawdzie nie byli to nawet gracze drugoplanowi. Wolne dostał natomiast Michał Glanowski.
Na pierwszych zajęciach z nowych twarzy obecni byli Marcin Jantos (napastnik LZS-u Gronowice), Michał Mazur (pomocnik Piast II Gliwice), Oskar Skuza (pomocnik, Stadion Śląski Chorzów) oraz doskonale znany z występów w wielu klubach Bartosz Szepeta.
Sparingi MKS-u: 12.01 Agroplon Głuszyna (dom), 19.01 MKS Kluczbork (wyjazd), 26.01 KKS Kalisz (d), 2.02 Rozwój Katowice (w), 9.02 Skra Częstochowa (w), 16.02 GKS 1962 Jastrzębie (w), 23.02 Miedź II Legnica (w).

Wszystkie nasze drużyny występujące w 3 lidze rozpoczęły już przygotowania do wiosny. W każdej znane są już praktycznie pełne plany sparingów i każda z czterech ekip pierwszy test - mecz rozegra już w sobotę, a nowicjusz Agroplon Głuszyna tego dnia ma rozpisane nawet dwa spotkania kontrolne. W żadnym klubie nie ma za to planów rewolucji w składzie.