Wybierz region

Wybierz miasto

  2. Urodziny Teatru Improwizacji To Mało Powiedziane

  Studenckie Centrum Kultury
  Opole, ul. Katowicka/95, +48 77 452 73 60

  20:00 Środa, 11 marca

  • Wstęp wolny

  2. Urodziny Teatru Improwizacji To Mało Powiedziane – Gość specjalny Teatr Improwizacji So Close z Krakowa

  Mają już dwa latka! Z tej okazji zapraszają wszystkich przyjaciół impro na urodziny do Studenckiego Centrum Kultury. W programie krótkie formy improwizowane. Nie wystąpią jednak sami – wraz z nimi na scenie pojawi się najliczniejsza grupa impro w Polsce, a mianowicie Teatr Improwizacji So Close z Krakowa!

  Przyjdźcie świętować i wspominać razem z nimi! Pierwsze występy, pierwsze festiwale, wymarzony bus, początek trasy Tour de Impro, zakręceni ludzie, pierwsze warsztaty, które zorganizowali dla innych, inspirujący instruktorzy, którzy przekazywali im swoją wizję impro, wspólne wyjazdy, piosenki, treningi, planszówki, święta, gotowanie. Aż dziwne, że to tylko dwa lata!

  Improwizacja, w skrócie impro, to forma teatralna, która polega na budowaniu przedstawienia teatralnego na oczach widza na podstawie spontanicznego działania aktorów. W improwizacji scenariusz jest nieobecny, a aktor czerpie inspirację do działania między innymi z sugestii publiczności, reakcji partnera, obserwacji otoczenia.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Quiz

  QUIZ. Miliony złotych, piękne kobiety i psy. Co wiesz o Arturze Szpilce?

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.