Wybierz region

Wybierz miasto

  2XL

  NCPP
  Opole, ul. Piastowska/14a, +48 77 451 35 75

  19:00 Sobota, 13 grudnia

  • 15zł

  Już 13 grudnia w Narodowym Centrum Polskiej Piosenki będzie miał miejsce koncert premierowy debiutanckiej płyty zespołu 2XL „Jak Siedzi Ci?”. Wśród gości których zespół zaprosił na ten koncert są: Zgas, LUMIA oraz Mejson.

  Zespół 2XL powstał we wrześniu 2012 roku, tworzy go siedmiu muzycznych indywidualistów, w tym dwóch raperów i wokalistka. Pomysł na zespół zrodził się z wielkiej inspiracji amerykańską legendą rapu The Roots. Nasz styl muzyczny jest fuzją rapu z funkiem, jazzem i rockiem. Dodatkowo powstają utwory o mocniejszym brzmieniu i progresywno rockowej fakturze, co związane jest z upodobaniami muzycznymi poszczególnych członków zespołu. W szeregach zespołu poza samoukami, znajdują się muzycy po szkołach i akademiach muzycznych.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Quiz

  Co wiesz o WOŚP?

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.