Wybierz region

Wybierz miasto

  5 Aukcja Sztuki Współczesnej w Opolu

  Klub Muzyczny Filharmonii Opolskiej
  Opole, ul. Krakowska/24

  19:00 Sobota, 28 lutego

  • Wstęp wolny

  Sobota, 28 lutego, 2015

  Serdecznie zapraszamy na 5 Aukcję Sztuki Współczesnej w Opolu.

  Aukcja odbędzie się 28 lutego (sobota) o godzinie 19:00 w Klubie Muzycznym Filharmonii Opolskiej, przy ulicy Krakowskiej 24 w Opolu.

  Piękne dzieła w połączeniu z unikatowym kulturalnym klimatem Filharmonii z pewnością zagwarantują wyjątkowo przyjemny, pełen magii sztuki wieczór.

  Na aukcji będą wystawione prace wielu młodych polskich artystów, którzy zdobyli już uznanie w polskim środowisku artystycznym. Rynek sztuki współczesnej obecnie przeżywa rozkwit, w związku z czym nabyte obrazy utalentowanych twórców mogą stać się bardzo dobrą inwestycją.

  Większość polskich artystów, obrazy których znajdą Państwo w niniejszym katalogu, zdobyła już uznanie w polskim środowisku artystycznym. Rynek sztuki współczesnej obecnie przeżywa rozkwit, w związku z czym nabyte prace utalentowanych twórców mogą stać się bardzo dobrą inwestycją.

  Udział w aukcji nie tylko pozwoli zapoznać się z najnowszymi trendami na art rynku, ale również zapewni wspaniałą rozrywkę i przyjemne emocje podczas licytacji wymarzonego dzieła. Nabyte podczas aukcji obrazy z pewnością będą cieszyć oko i zapewnią możliwość obcowania ze sztuką każdego dnia.

  Udział w 5. Aukcji Sztuki Współczesnej w Opolu jest bezpłatny, więc dołączyć może każdy. Licytacja dzieł zaczyna się już od 500 złotych. Licytować można na kilka sposobów: osobiście lub na odległość (telefonicznie lub poprzez zlecenie licytacji pracownikowi domu aukcyjnego).

  50 specjalnie wybranych obrazów już można oglądać na stronie Domu Aukcyjnego DNA www.da.dnagallery.pl .

  5 Aukcja Sztuki Współczesnej w Opolu

  28 lutego (sobota) 2014 roku, godz. 19.00

  Klub muzyczny Filharmonii Opolskiej

  ul. Krakowska 24, Opole

  www.da.dnagallery.pl

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Quiz

  QUIZ. Miliony złotych, piękne kobiety i psy. Co wiesz o Arturze Szpilce?

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.