Wybierz region

Wybierz miasto

  BESIDES (instrumentalny post-rock) + PRĄD (psychodela)

  Klub Piekarnia
  Opole, ul. Krakowska/38

  20:00 Sobota, 6 grudnia

  • 10zł

  Tegoroczne mikołajki będą nad wyraz magiczne. Opolską Piekarnię przepełnią wspaniałe dźwięki instrumentalnego post-rocka. O tym, że wokal w muzyce nie jest najważniejszy, a jego brak można zastąpić niezwykłymi wręcz melodiami przekonają Was:

  Besides
  Pochodzący z Brzeszcz zespół Besides to grupa grająca muzykę instrumentalną, starająca się przekazać pewne wartości nie wprost, a poprzez dźwięki charakterystyczne dla alternatywy, post rocka.Muzycy grali wcześniej w kilku ważnych dla lokalnej sceny bandach (m.in.: Kundle, Jedyny Sensowny Wybór, Divide Et Impera).

  Prąd
  Zespół powstał we Wrocławiu w 2009 roku.
  "Staramy się poszukiwać, nie powielać schematów, szukamy własnej drogi" - deklarują. I dodają, że unikają muzycznych kompromisów: "Trzymamy się rockowych klimatów, ale cały czas próbujemy nowych rzeczy, nie chcemy już zamykać się w konkretnych ramach". Podkreślają też, że muzyka jest ich największą pasją: "to jest naprawdę fajny sposób spędzania wolnego czasu, to że możemy się wyrazić za pomocą dźwięków, które tworzymy".

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Quiz

  QUIZ. Miliony złotych, piękne kobiety i psy. Co wiesz o Arturze Szpilce?

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.