Wybierz region

Wybierz miasto

  Enej / Poparzeni Kawą Trzy

  Narodowe Centrum Polskiej Piosenki (NCPP)
  Opole, ul. Piastowska/14A, +48 77 451 35 75

  19:00 Sobota, 28 lutego

  • 40zł

  Zespoły Enej i Poparzeni Kawą Trzy ruszają w kolejną trasę koncertową! Podróżując po całej Polsce wraz ze swoją muzyką zaprzyjaźnione grupy dotrą do największych miast naszego kraju.

  Wydarzenie będzie promowało najnowszy album Eneja „Zbudujemy dom”, nad którym muzycy właśnie kończą pracę planując jej wydanie na luty 2015 roku.

  Enej

  Ich hit "Radio Hello" nucił chyba każdy. Charakterystyczny styl muzyczny zespołu - niezwykle energetyczna muzyka na pograniczu folku i ska, wzmocniona rockowym brzmieniem oraz niezmiennie ukraińską nutą to ich znak rozpoznawczy!  Poparzeni Kawą Trzy

  "Poparzeni Kawą Trzy", to zespół poruszający się w stylistyce ska-reggae-punk z domieszkami miejskiego folku. Charakteru tej siedmioosobowej grupie nadaje rozbudowana sekcja dęta. Siłą poparzonych są koncerty, na których w nietuzinkowy sposób potrafią wciągnąć praktycznie każdego odbiorcę do zwariowanej zabawy. Zespół ma na swoim koncie wspólne występy z rosyjską supergrupą Leningrad - trasa w Polsce, a także z ukraińską Piatnicą (5nizza) i białoruską formacją Lyapis Trubetskoy.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Quiz

  Co wiesz o WOŚP?

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.