Wybierz region

Wybierz miasto

  Koncert: Another Source Of Light + Rusted Machine

  Eliksir salon music/art
  Opole, ul. Krakowska/39, +48 88 822 24 07

  21:00 Czwartek, 29 stycznia

  • Brak informacji o cenie

  Another Source of Light
  Choć koncepcja powrotu do grania zrodziła się dużo wcześniej w umysłach każdego z nas z osobna, to ta swego rodzaju hybryda, jaką jest Another Source of Light, zaczęła hałasować w drugiej połowie 2010 roku.

  Jak wiele kapel, Another Source of Light stanowi wypadkową gustów, stylistyki i umiejętności ludzi o zupełnie innych temperamentach, momentami zupełnie różnych fascynacjach muzycznych, ale ludzi, których łączy wspólne zamiłowanie do tworzenia i grania mocnej muzy.
  Staramy się, by to, co tworzymy wypływało z nas wszystkich równomiernie i kopało nam i naszym odbiorcom przysłowiowe „dupy” tak, żeby to polubili.

  Rusted Machine
  Zespół rozpoczynając trzeci rok swojej działalności jest już ukierunkowany na pewne gatunki muzyczne. Ogólne zainteresowanie to Metalcore i wszystko co związane z core. Wiadomo każdy z nas uczył się sam więc Metalcore przedstawiany przez nas ma troszke inną formę. Ale dążymy do perfekcji!!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Quiz

  QUIZ. Miliony złotych, piękne kobiety i psy. Co wiesz o Arturze Szpilce?

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.