Wybierz region

Wybierz miasto

  Natalia Kukulska - Ósmy Plan

  Sala Kameralna NCPP
  Opole, ul. Piastowska/14A, +48 77 451 35 75

  19:00 Niedziela, 22 marca

  Właśnie ukazał się dwupłytowy albumu Natalii Kukulskiej pt. "Osmy Plan”. W marcu artystka wyrusza na klubową trasę koncertową promującą nową płytę. W ramach trasy 22 marca wystąpi w sali kameralnej NCPP w Opolu. Koncert rozpocznie się o godz. 19:00. Bilety już w sprzedaży.

  Nad nowym materiałem wokalistka pracowała głównie z mężem – Michałem Dąbrówką. Razem tworzyli kompozycje, do których Natalia napisała teksty. Para - zafascynowana elektroniczną sceną muzyczną - sięgnęła po śmiałe rozwiązania, nietypowe dla popu. Muzyka na płycie „Osmy Plan" przeplata brzmienia syntezatorów analogowych i instrumentów akustycznych, takich jak ksylofon czy perkusja. Sporo tu eksperymentów. Za miks całego albumu odpowiedzialny był Marcin Bors, który ma na koncie produkcje płyt m.in. Hey, Nosowska, Muchy, Pogodno czy Zalewski. Podczas koncertu muzyka dopełniona zostanie ciekawą oprawą wizualną.

  Bilety na koncert Natalii Kukulskiej w Opolu dostępne są w sieci: ticketpro.pl, a także w punktach Empik, Media Markt, Almatur i Ragtime.

  Organizatorem koncertu jest Polskie Stowarzyszenie Perkusyjne. Radio Opole objęło wydarzenie patronatem medialnym.

  Płytę "Osmy Plan" promował maxi singiel z utworem "Pióropusz" i "Na Koniec Świata".

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Quiz

  QUIZ. Miliony złotych, piękne kobiety i psy. Co wiesz o Arturze Szpilce?

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.