Wybierz region

Wybierz miasto

  Pochód pierwszomajowej poprawności i inne

  Muzeum Uniwersytetu Opolskiego
  Opole, ul. Pl. Mikołaja Kopernika/11, +48 77 541 59 50

  15:00 Wtorek, 3 marca

  • Brak informacji o cenie

  Uniwersytet Opolski, Instytut Historii, Biblioteka Główna, Muzeum Uniwersytetu Opolskiego i Archiwum Państwowe w Opolu zapraszają na promocję książek wydanych w serii Opera Extraordinaria pod redakcją naukową Mirosława Lenarta :

  1. Pochód pierwszomajowej poprawności. Święto Pracy na Opolszczyźnie w latach 1945-1989 w świetle materiałów archiwalnych wybranych z zasobu Archiwum Państwowego w Opolu. Autorzy: Sławomir Marchel i Justyna Sowińska, Opole 2014.

  2. Lista żydowska – jeszcze jedno świadectwo Holokaustu. Wypisy źródłowe z akt zespołu Urzędu Statystycznego Rzeszy przechowywanych w zasobie Archiwum Państwowego w Opolu. Lata 1940-1944. Wstęp i opracowanie Maria Osika i Aleksandra Starczewska-Wojnar, Opole 2014.

  3. Kto ojczyźnie swej służy, sam sobie służy. Pamiątka obchodów czterdziestolecia śmierci Piotra Skargi. Red. Mirosław Lenart, Opole 2014.

  Książki wydane zostały przez Archiwum Państwowe w Opolu

  Spotkanie promocyjne odbędzie się 3 marca 2015 r. o godz. 15.00 w Muzeum Uniwersytetu Opolskiego Opole, Plac Kopernika 11, parter, sala 18.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Quiz

  QUIZ. Miliony złotych, piękne kobiety i psy. Co wiesz o Arturze Szpilce?

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.