Wybierz region

Wybierz miasto

  PODBIEGI 2015 – Siódme Powszechne Opolan Deptanie – Bieganie

  NCPP
  Opole, ul. Piastowska/14a, +48 77 451 35 75

  11:00 Niedziela, 19 kwietnia

  • 20zł

  PODBIEGI 2015 – Siódme Powszechne Opolan Deptanie – Bieganie
  19.04.2015r. godz. 11:00 - Narodowe Centrum Polskiej Piosenki

  PODBIEGI 2015 to dobra zabawa, to ćwiczenia i zdrowy tryb życia, to w końcu promocja tras spacerowych i najpiękniejszych miejsc Opola.

  Zgodnie z zapowiedziami, po sukcesie poprzednich, już 19 kwietnia odbędzie się kolejna, wiosenna odsłona PODBIEGOW. Udział w niej wziąć może każdy – od zapalonych biegaczy począwszy, po osoby, które chcą jedynie pospacerować. Liczy się chęć zabawy na świeżym powietrzu, a nie śrubowanie wyników. Zarówno start jak i meta otwarte są dla spacerujących i maratończyków, dzieci i dorosłych, tych z dużym doświadczeniem oraz biegaczy, którzy dotychczas częściej „ćwiczyli” w fotelu przed telewizorem niż na bieżni.

  Dzięki wiosennej edycji PODBIEGOW 2015 chcemy także pokazać Państwu możliwości, jakie posiada Opole: piękne tereny rekreacyjne znajdujące się w samym centrum miasta, nowe ścieżki spacerowo-rowerowe na wyspie Bolko, siłownie plenerowe, place zabaw dla dzieci, oraz miejsca do spędzania aktywnego wypoczynku. Podczas jesiennej edycji PODBIEGOW start i meta będą znajdować się przy amfiteatrze Narodowego Centrum Polskiej Piosenki. Szczegóły w zakładce „trasa podbiegów”! Tradycyjnie uczestnicy PODBIEGOW otrzymają imienne dyplomy, a na mecie czekać będą niespodzianki!

  Plan imprezy:

  11:00 – przywitanie i rozgrzewka (parking amfiteatru NCPP)
  11:30 – start PODBIEGOW
  12:00 – 13:00 – zakończenie i niespodzianki na mecie (parking amfiteatru NCPP)

  Trasa wiosennej edycji PODBIEGOW!

  Podczas wiosennej edycji pobiegniemy przez Wyspę Bolko, tak aby każdy mógł piękno rozkwitającej przyrody jednego z najbardziej urokliwych miejsc w Opolu. Dokładną mapę prezentujemy poniżej, zapewniając jednocześnie, że z łatwością przejdzie ją nawet „niedzielny” sportowiec. Tegoroczny dystans wynosi około 6,5 km, dlatego maszerując fundujemy sobie około półtoragodzinny, przyjemny spacer. Udział w zabawie może wziąć każdy, niezależnie od kondycji, doświadczenia, umiejętności czy wieku. Najważniejsze by trasę przebyć o własnych siłach i na własnych nogach.

  Wszystkich serdecznie zapraszamy!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Quiz

  QUIZ. Miliony złotych, piękne kobiety i psy. Co wiesz o Arturze Szpilce?

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.