Wybierz region

Wybierz miasto

  RusT

  Klub Piekarnia
  Opole, ul. Krakowska/38

  18:00 Czwartek, 19 marca

  • Brak informacji o cenie

  RusT

  Wiosną 2011 roku RusT nagrywa EP ”...leaves the message”. Nowy materiał zespół prezentuje na kolejnych koncertach i festiwalach, gdzie przyjmowany jest entuzjastycznie przez zróżnicowaną publiczność, ale również spotyka się z uznaniem środowisk medialnych i muzycznych (Radio Merkury, Radio Szczecin, Polskie Radio Program Trzeci, Teraz Rock, Top Guitar).

  Drugi krążek EP zespołu z 2012 roku pozwala dotrzeć muzyce Rust na sceny Jarocin Festiwalu oraz Przystanku Woodstock. Zespół nagradzano też na wielu innych ogólnopolskich przeglądach i festiwalach muzycznych (Rust to laureat Festiwalu Łódźstock, III Open Air Rock Festiwalu w Siedlcach, XIII Fama Rock Festivalu w Iławie, gdzie zespół, z rąk Piotra Stelmacha, odebrał również nagrody dla najlepszego wokalisty, basisty oraz perkusisty).

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Quiz

  Co wiesz o WOŚP?

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.