Wybierz region

Wybierz miasto

  Sambor Dudziński Spiewa Opowieści Na Zdrowie

  Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki - Mała Scena
  Opole, ul. Augustyna Kośnego/2a, +48 77 454 23 36

  17:00 Wtorek, 3 lutego

  • Brak informacji o cenie

  03.02.2015 Wtorek 17:00

  SAMBOR DUDZIŃSKI ŚPIEWA OPOWIEŚCI NA ZDROWIE - WARSZTATY MUZYCZNE DLA DZIECI – OBCHODY ŚWIATOWEGO DNIA CHOREGO W OTLiA

  Jak podzielić się tym, co tak bardzo nieuchwytne? W jaki sposób być blisko osoby chorej? Co możemy zrobić, kiedy wiemy, że druga osoba cierpi?

  Na te ważne pytania nasz Teatr pragnie odpowiedzieć wspólnie z dziećmi. Dlatego zapraszamy je do podzielenia się swoimi opowieściami, stworzenia książeczek zawierających wymarzone, pozytywne historie.

  Wymyślcie opowieść, którą chcielibyście podzielić się ze swoimi chorymi rówieśnikami. Do 3 lutego 2015 roku stwórzcie książeczkę, w której umieścicie tę historię lub wyrazicie ją w formie plastycznej.

  Tego dnia, o godz. 17.00 zapraszamy was do Teatru, gdzie wspólnie, przy akompaniamencie muzyki w wykonaniu Sambora Dudzińskiego, przeczytamy wasze książki. Będziecie mieli również szansę dowiedzieć się więcej o niesieniu pomocy chorym dzieciom podczas spotkania z przedstawicielem opolskiego oddziału Fundacji „Dr Clown”.

  11 lutego 2015 roku, gdy obchodzony jest Światowy Dzień Chorego, nasi aktorzy zaniosą wasze historie podopiecznym oddziału pediatrii Wojewódzkiego Centrum Medycznego w Opolu.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Quiz

  Co wiesz o WOŚP?

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.