Wybierz region

Wybierz miasto

  Sport & Fitness Days – Power Fit Expo

  Centrum Wystawienniczo Kongresowe
  Opole, ul. Wrocławska/158, +48 77 446 16 80

  Od 30.05.2015 do 31.05.2015

  • Brak informacji o cenie

  Podczas targów odwiedzający mogli zapoznać się z ofertą firm i podmiotów branży sportowej działających w Polsce, ale też prowadzących swoją działalność na całym świecie. Wśród wystawców znalazły się marki z zagranicy, Polski i Opolszczyzny.

  Uzupełnieniem oferty wystawców był bardzo bogaty program imprez towarzyszących skierowanych zarówno do amatorów jak i profesjonalistów. Liczne szkolenia, warsztaty, spotkania z gwiazdami sportu, pokazy i zawody spotkały się z dużym zainteresowaniem odwiedzających. W związku z tym Centrum Wystawienniczo-Kongresowe w Opolu postanowiło o podjęciu się organizacji drugiej edycji targów sportowych.

  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom zarówno gości jak i wystawców zmienia się nazwa oraz uszczegóławia tematyka imprezy. Nowa nazwa to „Sport & Fitness Days – Power Fit Expo”, a zakres branżowy obejmie sporty siłowe, sylwetkowe, wytrzymałościowe, sztuki walki, zdrowe odżywianie i suplementację oraz fitness. Miejsce i termin pozostają niezmienione – ostatni weekend maja 2015 – Opole.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Quiz

  Co wiesz o WOŚP?

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.