Wybierz region

Wybierz miasto

  Świetlica Filmowa dla dzieci – FERIE 2015

  Centrum Kultury Oleska 45
  Opole, ul. Oleska/45

  Od 26.01.2015 do 30.01.2015

  • 150zł

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z programem Świetlicy Filmowej dla dzieci – FERIE 2015.

  Dla wielu młodych ludzi będzie to początek wielkiej przygody z kinem! Wierzymy w to, że zaproponowany przez nas program stanie się filmową szkołą poszerzająca wiedzę o sobie i o świecie, szkołą uczącą tolerancji, empatii i współpracy w grupie.

  Rozbudzamy pasje do filmu już od najmłodszych lat. Z myślą o dzieciach przygotowaliśmy wyjątkowe, w pełni profesjonalne warsztaty, dzięki którym uczestnicy będą mogli stworzyć swoje pierwsze filmy.

  WARSZTATY ANIMACJI POKLATKOWEJ

  Mają na celu wzbudzenie twórczego i kreatywnego myślenia prowadzącego do stworzenia filmu animowanego metodą poklatkową. Zajęcia warsztatowe obejmują: interaktywne warsztaty twórczego myślenia, warsztaty plastyczne, fotograficzne oraz animacyjne. W pracy z dziećmi wykorzystujemy różnego rodzaju materiały, od plasteliny począwszy skończywszy na materiałach recyklingowych.

  PROJEKCJE FILMOWE

  Na potrzeby projekcji filmowych w ramach Świetlicy przygotowaliśmy dla młodego widza ważne i atrakcyjne pozycje filmowe. Uczestnicy będą mieli okazję zapoznania się ze znakomitymi filmami fabularnymi oraz niesamowitymi animacjami filmowymi. Dzięki projekcjom filmowym wzbogaciliśmy program Świetlicy o unikatowe pozycje, których młody widz nie będzie mógł zobaczyć nigdzie indziej. Ponadto realizowane będą praktyczne lekcje filmowe.

  Ferie to czas zabawy i odpoczynku. Dlatego też podczas Świetlicy Filmowej dzieci znajdą czas na zajęcia dodatkowe: gry, zabawy ruchowe, taniec oraz wolny czas na zawarcie ciekawych przyjaźni Ponadto zorganizowane zostaną 2 wycieczki niespodzianki do innych instytucji kultury.

  Proponujemy 2 terminy turnusów feryjnych:

  19.01 - 23.01.2015, (w godzinach 9:00 - 14:30)

  26.01 - 30.01.2015, (w godzinach 9:00 - 14:30)

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Quiz

  Co wiesz o WOŚP?

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.