Wybierz region

Wybierz miasto

  T-Mobile Nowe Horyzonty Tournée 2015 w Opolu - dzień 3 - Biały Bóg

  Młodzieżowy Dom Kultury, Kino Studio
  Opole, ul. Strzelców Bytomskich/1

  20:00 Sobota, 17 stycznia

  • 8zł

  Przegląd T-Mobile Nowe Horyzonty Tournee, prezentujący siedem najciekawszych, nagradzanych w prestiżowych konkursach oraz wzbudzających największe emocje filmów 14. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego T-Mobile Nowe Horyzonty.

  T-Mobile Nowe Horyzonty Tournee 2015

  Wszystkie te filmy będzie można obejrzeć od 16 do 22 stycznia br. na ekranie Kina STUDIO w Młodzieżowym Domu Kultury w Opolu przy ul. Strzelców Bytomskich 1. Serdecznie zapraszamy!

  T-Mobile Nowe Horyzonty Tournee 2015:

  18.01 (niedziela), godz. 20.00 - Biały Bóg

  Na Węgrzech wprowadzono właśnie prawo, które nakłada poważne ograniczenia na wszystkich właścicieli psów-mieszańców. Ludzie zaczynają wrogo spoglądać na te zwierzęta. 13-letnia Lili zaciekle walczy o to, by zatrzymać swojego czworonoga, Hagena. Nie rozumie nieludzkich przepisów i oporu ojca, który w końcu porzuca psa na środku ruchliwej ulicy. Dziewczyna decyduje się wrócić po pupila, ale na miejscu już go nie ma. Hagen błąka się po Budapeszcie, na własnej skórze doświadczając, jak okrutni mogą być ludzie. Musi uciekać przed hyclami, wpada w pułapkę zastawioną przez chciwego bezdomnego, aż w końcu zostaje uwięziony i trenowany do krwawych psich walk. Gdy udaje mu się uciec, dołącza do sfory rozjuszonych zwierząt, które ruszają w miasto. Reżyser mówi, że jego film to połączenie melodramatu, kina przygodowego i filmu o zemście. To także niepokojąca metafora polityczna będąca komentarzem do tego, co obecnie dzieje się na Węgrzech i w całej Europie.

  Bilety: 8 zł, karnety (na 7 filmów): 40 zł - do nabycia w kasie kina bezpośrednio przed projekcjami.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Quiz

  Co wiesz o WOŚP?

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.