Wybierz region

Wybierz miasto

  T-Mobile Nowe Horyzonty Tournée 2015 w Opolu - dzień 7 - Pod ochroną

  Młodzieżowy Dom Kultury, Kino Studio
  Opole, ul. Strzelców Bytomskich/1

  20:00 Czwartek, 22 stycznia

  • 8zł

  Przegląd T-Mobile Nowe Horyzonty Tournee, prezentujący siedem najciekawszych, nagradzanych w prestiżowych konkursach oraz wzbudzających największe emocje filmów 14. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego T-Mobile Nowe Horyzonty.

  T-Mobile Nowe Horyzonty Tournee 2015

  Wszystkie te filmy będzie można obejrzeć od 16 do 22 stycznia br. na ekranie Kina STUDIO w Młodzieżowym Domu Kultury w Opolu przy ul. Strzelców Bytomskich 1. Serdecznie zapraszamy!

  T-Mobile Nowe Horyzonty Tournee 2015:

  22.01 (czwartek), godz. 20.00 - Pod ochroną

  Nadał swoim nożom imiona. Powiedział, żebym się nie wymądrzała, bo będę mieć do czynienia z Don Raulem. To był taki jego żart – opowiada w schronisku dla skrzywdzonych kobiet swoim towarzyszkom Laura, ofiara domowej przemocy. Tym razem jest zdeterminowana, by wraz ze swym ośmioletnim synem Matiasem nie wracać do agresywnego męża. Zdaje sobie jednak sprawę, że będzie musiała poszukać dla nich nowego miejsca, w którym oboje będą mogli rozpocząć normalne życie, bez nieustannego oglądania się za siebie. Stawką jest tu nie tylko uwolnienie się od ciągłego strachu, ale również ocalenie psychiki chłopca, którego przyszłość staje się coraz bardziej niepewna. Pod ochroną to proste, prawdziwe, emocjonalne kino o próbie wyrwania się ze spirali niezawinionej przemocy. Znakomicie zrealizowane, do czego przyczynił się także ceniony operator Wojciech Staroń, autor zdjęć m.in. do Placu Zbawiciela (2006) oraz Papuszy (2013).

  Bilety: 8 zł, karnety (na 7 filmów): 40 zł - do nabycia w kasie kina bezpośrednio przed projekcjami.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Quiz

  Co wiesz o WOŚP?

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.