Wybierz region

Wybierz miasto

  Targi Ogrodnicze FIESTA GARDEN

  Centrum Wystawienniczo Kongresowe
  Opole, ul. Wrocławska/158, +48 77 446 16 80

  Od 18.04.2015 do 19.04.2015

  • 5zł

  Nowe spojrzenie na Twój ogród” - to już druga edycja Targów Ogrodniczych FIESTA GARDEN, które odbędą się w nowo powstałym Centrum Wystawienniczo - Kongresowym w Opolu.

  Targi ogrodnicze stanowią znakomitą okazję do zapoznania się z szerokim asortymentem różnorodnych produktów związanych z branżą ogrodniczą. Skierowane są dla osób poszukujących odpowiedzi na pytania: jak zaprojektować ogród? Jakie rośliny dopasować aby ogród pięknie wyglądał cały rok?

  Jakie są trendy w abudowie tarasowej lub czym nawieźć ziemię, by odwdzięczyła się pięknym plonem? Nie zabraknie producentów, usługodawców i przedstawicieli branży, nie zabraknie inspiracji, przykładów na nowe pomysły i trendy w ogrodnictwie, architekturze krajobrazu czy florystyce. Uzupełnieniem oferty wystawców jest bogaty program wydarzeń towarzyszących, który pozwoli zwiedzającym uczestniczyć w różnego rodzaju warsztatach, prelekcjach czy prezentacjach zgłębiających wiedzę ogrodniczą, umiejętności oraz doświadczenie.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Quiz

  Co wiesz o WOŚP?

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.