Wybierz region

Wybierz miasto

  Walentynki z Kasią Kowalska w NCPP

  Agora S.A.

  Narodowe Centrum Polskiej Piosenki
  Opole, ul. Piastowska/14A, +48 77 451 35 75

  19:00 - 21:00 Sobota, 16 lutego

  • Brak informacji o cenie

  JEDNA Z NAJBARDZIEJ ROZPOZNAWALNYCH ARTYSTEK NA POLSKIEJ SCENIE MUZYCZNEJ. MA W SWOIM DOROBKU WIELE PRESTIŻOWYCH NAGROD W TYM: FRYDERYKI, SUPERJEDYNKI, MTV EUROPEAN MUSIC AWARDS, ORAZ PONAD MILION SPRZEDANYCH PŁYT. KAŻDY Z JEJ ALBUMOW POKRYŁ SIĘ KILKUKROTNĄ PLATYNĄ. ROK 2018 JEST DLA KASI KOWALSKIEJ WYJĄTKOWY.

  OBCHODZI JUBILEUSZ 25-LECIA PRACY ARTYSTYCZNEJ I WYDAŁA SWOJ NOWY ALBUM, "AYA", NA KTORY JEJ FANI CZEKALI AŻ 10 LAT. "AYA" JESZCZE PRZED PREMIERĄ ZNALAZŁA SIĘ NA 1 MIEJSCU LISTY SPRZEDAŻY PŁYT EMPIKU!

  PODCZAS KONCERTOW NIE ZABRAKNIE NAJWIĘKSZYCH PRZEBOJOW ARTYSTKI, JAK "PROWADŹ MNIE", "ANTIDOTUM", "A TO CO MAM", “SPOWIEDŹ”, “BYĆ TAK BLISKO”, "CO MOŻE PRZYNIEŚĆ NOWY DZIEŃ", "COŚ OPTYMISTYCZNEGO", "TO CO DOBRE" I WIELU INNYCH, A TAKŻE UTWOROW Z NAJNOWSZEJ PŁYTY, M.IN. PROMUJĄCEGO JĄ SINGLA "ALANNAH (TAK NIEWIELE CHCĘ)"

  CZEKA NAS PIĘKNY KONCERT ! PRZEPEŁNIONY EMOCJAMI, NIEZWYKŁĄ ENERGIĄ WOKALISTKI I WIELOMA ZNANYMI PIOSENKAMI, KTORE KASIA KOWALSKA WYLANSOWAŁA NA PRZESTRZENI 25 LAT SWOJEJ ARTYSTYCZNEJ KARIERY.

  ZAPRASZAJCIE SWOJE DRUGIE POŁOWKI, PRZYJACIOŁKI, ZNAJOMYCH I NIECH UNIESIE NAS ROCK'N'ROLL !

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Sierżant Bóbr i Kot Prewencjusz. Czy rozpoznasz, skąd pochodzą te maskotki policyjne? QUIZ