Wybierz region

Wybierz miasto

  Weź udział w biegu: Policz się z cukrzycą

  Ulice Opola, start Rynek
  Opole, ul. /

  12:00 Niedziela, 11 stycznia

  • Brak informacji o cenie

  Już po raz trzeci Opolanie pobiegną po zdrowie w ramach XXIII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zapisy do biegu w tym roku odbywają się wyłącznie przez internet.

  W najbliższą niedzielę Orkiestra Jurka Owsiaka zagra po raz 23. W samo południe przed opolskim ratuszem wystartuje 3. Opolski Bieg "Policz się z cukrzycą".

  - Trasa liczy około 4,5 kilometra i biegnie bulwarami nad Młynówką na Pasiekę i z powrotem. Do biegu zapraszamy wszystkich niezależnie od wieku: profesjonalistów i amatorów - mówi Marcin Oparski z opolskiego sztabu WOŚP.

  Warunkiem dopuszczenia zawodnika do biegu będzie dostarczenie własnoręcznie podpisanego zaświadczenia o braku przeciwwskazań do uczestnictwa w biegu do biura zawodów czynnego od godziny 11.00 znajdującego się na opolskim rynku. Każdy uczestnik otrzyma upominki i dyplom. Przed biegiem rozgrzewkę poprowadzi jeden ze znanych opolskich sportowców

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Quiz

  Co wiesz o WOŚP?

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.