Wybierz region

Wybierz miasto

  Wystawa najnowszych prac Marka Szyryka

  Galeria Sztuki Współczesnej
  Opole, ul. Pl. Teatralny/12, +48 77 402 51 34

  18:00 Od 16.01.2015 do 15.02.2015

  • 2zł

  Artysta urodzony w 1966 r. w Niemodlinie. Jest absolwentem WSP w Opolu. Mieszka i tworzy w Łodzi. Jest wykładowcą akademickim będąc profesorem Szkoły Filmowej w Łodzi. Organizator wielu wystaw studenckich. Prezentował swoje prace na wystawach indywidualnych i zbiorowych w Polsce i za granicą. Jego droga fotografii nosi cechy starego rzemiosła, w którym artysta nie tylko tworzył przedmioty, ale również dzięki sztuce doskonalił swoją osobowość. Często odwołuje się do japońskiej poezji haiku poprzez odkrywanie tego, co ulotne, przemijające, kruche, a zarazem odwieczne i piękne.

  Wystawa Fotografie 2013-2014 jest prezentacją trzech najnowszych cykli fotograficznych artysty: Wracam do Raju,Atlas form przetrwalnikowych i Medytacje. Opis cykli znajduje się na stronie internetowej galerii sztuki współczesnej www.galeriaopole.pl

  Wystawa czynna codziennie do 15 lutego (za wyjątkiem 6 lutego).

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Quiz

  Co wiesz o WOŚP?

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.