Wybierz region

Wybierz miasto

  Wystawa prac Sabriny Krupy oraz Ewy Dębickiej: Równoległa podróż

  Miejska Biblioteka Publiczna - Fotogaleria
  Opole, ul. Minorytów/4, +48 77 454 80 30

  18:00 Od 19.12.2014 do 12.01.2015

  • Wstęp wolny

  Miejska Biblioteka Publiczna im. Jana Pawła II w Opolu

  zaprasza na wystawę Sabriny Krupy i Ewy Dębickiej

  Równoległa podróż

  Fotogaleria MBP, ul. Minorytów 4

  Wystawę można oglądać do 12 stycznia 2015 roku.

  Pomysł na wspólną wystawę Równoległa podróż powstał rok temu całkowicie przez przypadek. Autorki postanowiły podjąć się zadania połączenia fotografii oraz malarstwa we wspólnym motywie ilustracji. Wątkiem głównym stała się podróż – niezwykłe przejście do krainy marzeń oraz snów.

  Inspiracją łączącą dwie różne twórczości stała się baśń Król Kruków Maggie Stiefvater, która opowiada o poszukiwaniu Króla Kruków w świecie pełnym tajemnic, duchów i magii. Cytaty przy pracach pokazują ich drugą naturę, odzwierciedlają ich wielowymiarowość i stwarzają pomost do świata ilustracji.

  Sabrina Krupa – studentka opolskiego Instytutu Sztuki. Malarstwem zajmuje się już kilka lat. Od dawna fascynuje ją świat fantazji i surrealizmu. Kocha koty i namiętnie je szkicuje. Przyszłość wiąże ze sztuką oraz malarstwem. Jej hobby to hodowla sukulentów.

  Ewa Dębicka – studentka III roku Edukacji Artystycznej w Zakresie Sztuk Plastycznych w Instytucie Sztuki Uniwersytetu Opolskiego. Interesuje się fotografią, grafiką, malarstwem i innymi dziedzinami sztuki. Uwielbia zwierzęta, a w szczególności psy. Jest optymistycznie nastawiona do życia.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Quiz

  Co wiesz o WOŚP?

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.