Księga kondolencyjna

Pamięci Pawła Adamowicza, Prezydenta Miasta Gdańska

W tym miejscu znajdują się wpisy w Księdze kondolencyjnej, która w dniach 18-21 stycznia dostępna była w serwisach w całym kraju. Po zamknięciu Księgi zostanie ona wydrukowana i złożona przez redakcję Dziennika Bałtyckiego w Urzędzie Miejskim w Gdańsku.


Twój wpis został przesłany i zostanie opublikowany po weryfikacji.

Przeczytaj opublikowane wpisy

Przejrzyj Księgę

21.01.2019, 23:59

Mówi się, że śmierć bliskiej osoby otwiera nowy rozdział w życiu. Ja uważam, że śmierć tak Wielkiego i dobrego człowieka, jakim był Pan, otworzyła nowy rozdział nie tylko w życiu Pana najbliższych, ale w życiu każdego Polaka, całej Polski. DZIĘKUJEMY.

21.01.2019, 23:59

Pragnę złożyć najszczersze kondolencje przede wszystkim całej Rodzinie i Bliskim Pana Prezydenta, wszystkim Gdańszczanom, a także każdemu, komu tak jak mi 13 stycznia serce rozpadło się na milion kawałków. Łączę się z Wami w żalu i bólu. Panie Prezydencie - po prostu dziękuję... Spoczywaj w pokoju.

21.01.2019, 23:58

Panie Prezydencie, dziękujemy panu za Gdańsk, jaki pan stworzył dla nas. Będziemy zawsze pamiętać o panu, gdyż był pan, jest pan i zawsze będzie symbolem naszego pięknego miasta.
Pana ostatnie słowa zawsze będą nam towarzyszyć:
,,Jesteście kochani, Gdańsk jest najcudowniejszym miastem na świecie ‚’’

Spoczywaj w pokoju

21.01.2019, 23:52

Panie Prezydencie, to był zaszczyt być pod skrzydłami tak dobrego Włodarza miasta. Dziękujemy za piękny Gdańsk i serce oddane jego mieszkańcom. Prosimy doglądaj nas z góry! Do zobaczenia!

21.01.2019, 23:52

To nie powinno było się wydarzyć. Nie znałam Pana, ale bardzo przeżywam Pana śmierć. Już każdy kolejny finał WOŚP będzie nam wszystkim przypominał Pana Prezydenta. Odszedł Pan wraz ze światełkiem do nieba. To takie przykre...łzy stają w gardle. TO NIE POWINNO BYŁO SIĘ WYDARZYĆ!!!

21.01.2019, 23:48

Gdańsk jest najcudowniejszym miastem na ziemi także dzięki Panu. Dziękuję za to. ❤️

21.01.2019, 23:46

CDN
Módlmy się za nas samych, abyśmy oczyścili serca od nieuporządkowanych powiązań - Ciebie prosimy,
Wysłuchaj nas Panie.

Nawracajmy się i wierzmy w Ewangelię

Łączę się z rodziną w bólu w świętej pamięci, Panie prezydencie, pozostanie Pan w naszych sercach na zawsze.

21.01.2019, 23:44

Składam szczere kondolencje dla Rodziny Pana Prezydenta. Panie Pawle, każdemu miastu życzę tak kochającego i oddanego Prezydenta. Jestem z Żuław i nasz przepiękny Gdańsk jest dla mnie najważniejszy zaraz po mieście rodzinnym. Zrobił Pan dla Gdańszczan wiele dobrego, Oni nigdy tego Panu nie zapomną. Odszedł Pan zbyt wcześnie, ale "nie umiera ten, kto trwa w pamięci i sercach naszych". Wiem, że nawet z góry będzie się Pan opiekował swoim trzecim dzieckiem. Spoczywaj w pokoju, kochany Prezydencie.

21.01.2019, 23:43

Było

mijaliśmy się dziesiątki lat na uliczkach, w przedprożach

jak było pięknie, marzyć o mieście Gdańsk

dziękujemy Panie Prezydencie

Andrzej Awsiej, Joanna E. Kabala, Stella Awsiej, Norman Awsiej

21.01.2019 Eindhoven

21.01.2019, 23:42

Modlę się za Kościół święty, aby wzrastał w jedności miłości i pokoju - Ciebie prosimy, wysłuchaj nas Panie.
Modlę się o potrzebne łaski i zdrowie za Ojca Świętego Franciszka i wszystkich biskupów kapłanów, diakonów i cały lud odkupiony - Ciebie prosimy,
wysłuchaj nas Panie
Modlę się za zmarłego Pana Prezydenta Gdańska, który przez 20 lat tworzył miasto, bardzo wspaniały i lubiany był przez tysiące ludzi, pozostał smutek, niech dobry Bóg przyjmie go do grona swoich wybranych w niebie - Ciebie prosimy