Kwatera Główna

avatarKwatera Główna

Opole
Rozgrywki w Kwaterze Głównej toczą się w niezwykle klimatycznym labiryncie na powierzchni ok. 330 m2. W budynku powstała plansza do gry zawierająca tunele, bunkry, antresole i balkoniki, różne przejścia i przeszkody oraz zapory z opon i worków z piaskiem. Do tego niezwykłe wrażenie robi wszechogarniająca mgła. Rozgrywce towarzyszy zagrzewająca do walki muzyka, a całość skonstruowana jest tak, żeby imitować futurystyczne pole walki. To tu można się zmierzyć twarzą w twarz z własnym strachem.

Laserowe Poniedziałki

2013-03-01 14:10:33

Laserowe poniedziałki! Bo w jaki inny sposób ciekawie zacząć tydzień?!

To super opcja dla tych, którzy lubią aktywnie spędzać czas. Ruch, zabawa i adrenalina!
Laser Tag jest alternatywą dla popularnego paintball'a. Tylko podczas zabawy w laserowego berka nie nabawimy się siniaków, ani nie wyjdziemy z zabawy w kolorowe plamy. Dużą zaletą jest również cena i wiele ciekawych promocji.
Polecam wszystkim, zarówno dorosłym jaki i młodzieży.

Kwatera Główna
ul. Kwoczka 20
45-771 Opole
tel: 665 811 811

https://www.facebook.com/KwateraGlownaOpole
http://www.kwateraglowna.pl/opole/

Kwatera została otwarta 1 września 2012 roku w budynku po sklepie. Jeszcze wcześniej był tu sklep mięsny. Teraz miejsce jest nie do poznania. Jego wnętrze zostało doskonale zaadaptowane i cały czas ewoluuje. Mroczne tunele, labirynt, wiele zakamarków. Ale przede wszystkim miejsce gdzie można spotkać ciekawych ludzi, miło spędzić czas i dobrze się bawić :)

Jesteś na profilu Kwatera Główna - stronie mieszkańca miasta Opole. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.