Kwatera Główna

avatarKwatera Główna

Opole
Rozgrywki w Kwaterze Głównej toczą się w niezwykle klimatycznym labiryncie na powierzchni ok. 330 m2. W budynku powstała plansza do gry zawierająca tunele, bunkry, antresole i balkoniki, różne przejścia i przeszkody oraz zapory z opon i worków z piaskiem. Do tego niezwykłe wrażenie robi wszechogarniająca mgła. Rozgrywce towarzyszy zagrzewająca do walki muzyka, a całość skonstruowana jest tak, żeby imitować futurystyczne pole walki. To tu można się zmierzyć twarzą w twarz z własnym strachem.

Wakacje bez nudy!

2013-07-02 14:03:19

Kwatera Główna zaprasza na ekscytujące lato z Laser-Tag!
Mroczny labirynt, prawdziwi przeciwnicy, niezapomniane emocje
Na ogromnej powierzchni 330 m2 znajdziesz liczne korytarze, ciemne zaułki, tajemnicze przejścia i okna strzelnicze. Jednocześnie rozgrywkę może prowadzić nawet 10 osób.
Do bitwy wyruszysz w specjalnej kamizelce i z realistycznym karabinem, który ma 4 funkcje: machinegun, shotgun, snipergun, anti-tank.
Cała zabawa jest zupełnie bezbolesna - zamiast kulek z farbą strzelasz wiązką światła, która - w przypadku trafienia - aktywuje czujniki w kamizelce.

Świetne miejsce na zorganizowanie niezapomnianego i emocjonującego wieczoru kawalerskiego czy panieńskiego. Świetna atrakcja urodzinowa,
miejsce spotkania integracyjnego pracowników czy po prostu aktywne spędzenie wolnego czas!

*
Czynne codziennie:
12:00 -22:00

Kwatera Głowna
ul. Kwoczka 20
45-771Opole
tel: 665 811 811

facebook.com/KwateraGlownaOpole

Jesteś na profilu Kwatera Główna - stronie mieszkańca miasta Opole. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.