Bierzmowanie 2022. Diecezja opolska podała terminy udzielania sakramentu w dekanatach. Sprawdź, kiedy bierzmowanie w Twojej parafii

Krzysztof Ogiolda
Krzysztof Ogiolda
Udzielanie sakramentu bierzmowania w 2022 roku w diecezji opolskiej rozpocznie się w drugiej połowie kwietnia i potrwa do początku czerwca. Szczegółowe terminy dla poszczególnych dekanatów wraz z informacją o tym, który biskup będzie udzielał sakramentu, w galerii.
Udzielanie sakramentu bierzmowania w 2022 roku w diecezji opolskiej rozpocznie się w drugiej połowie kwietnia i potrwa do początku czerwca. Szczegółowe terminy dla poszczególnych dekanatów wraz z informacją o tym, który biskup będzie udzielał sakramentu, w galerii. Archiwum
Udostępnij:
Diecezja opolska opublikowała plan udzielania sakramentu bierzmowania na 2022 rok z podziałem na dekanaty. Sprawdź, kiedy bierzmowanie będzie w Twojej parafii!

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Rosjanie atakują swoich

Wideo

Komentarze 3

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

K
Krzysztof Ogiolda
9 grudnia, 11:10, Wujek Zdzisiu:

Kandydaci do bierzmowania wszelkie stosowne informacje otrzymują w swoich parafiach, tudzież na lekcjach religii. Pakowanie katolickich newsów na jedynkę (dziś już mamy dwa jednocześnie) powoduje u mnie reakcję alergiczną. Naukowych newsów ze świata nie ma wcale, ale może jestem zbyt mało dociekliwy w szukaniu. Kto wie, może gdyby czasem coś się przebiło na główną, to byłoby mi prościej... Niemniej jednak widać dokładnie, jak się zmienił poziom dziennikarstwa w NTO pod orlenową władzą.

Piszę o Kościele w nto - tak samo i tyle samo 25. rok. Żadna władza w Polsce ani w mediach tak długo nie trwa. Gdyby Pan był stałym Czytelnikiem nto, musiałby Pan to zauważyć.

K
Krzysztof Ogiolda
9 grudnia, 08:03, Wujek Zdzisiu:

Narodowa Trybuna Opolska, czyli Gość Niedzielny Bis. PS. A jakieś newsy dla wyznawców innych religii też będą? A może trochę nauki zamiast zabobonów?

Po co te złośliwości? W każdej miejscowości regionu mieszkają kandydaci do bierzmowania i ich rodzice, więc ten harmonogram jest przydatną informacją, jak każda inna. Jeśli Pan wie o mieszkających na Śląsku Opolskim skupiskach wyznawców innych niż chrześcijaństwo religii, proszę o informację, będę o nich chętnie i z szacunkiem pisał. Tekstów dotykających różnych dziedzin nauki - od historii po medycynę - w nto nie brak. A takie twarde przeciwstawianie wiary (nie zabobonów) i wiedzy bliższe jest XVIII wiekowi niż naszym bardziej otwartym czasom.

W
Wujek Zdzisiu
Narodowa Trybuna Opolska, czyli Gość Niedzielny Bis. PS. A jakieś newsy dla wyznawców innych religii też będą? A może trochę nauki zamiast zabobonów?
Przejdź na stronę główną Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie