Czwarta wygrana

sem
Koszykarki brzeskiego zespołu Cukierki Odra, wygrały czwarty mecz w rozgrywkach ekstraklasy. To było czwarte zwycięstwo we własnej hali, odniesione tym razem z AZS Poznań wynikiem 75-57.

- Moje zawodniczki grają coraz lepiej - powiedział trener brzeskiego zespołu, Krzysztof Kubiak. - Wreszcie dobrze radzą sobie w obronie, z której wyprowadzają skuteczny szybki atak. To już kolejny mecz, w którym pokazują, że potrafią wytrzymać dobrze kondycyjnie zawody.
Początek meczu z drużyną AZS, która jest aktualnym wicemistrzem kraju, nie zapowiadał efektownej końcówki. Brzeżanki już w ósmej minucie gry złapały 9 przewinień. Potem jednak zaczęły faulować koszykarki poznańskie i po drugiej kwarcie Cukierki zaczęły przeważać na parkiecie.
Bardzo niezadowolony po meczu był trener AZS, Roman Haber, który stwierdził, że nad postawą jego zawodniczek będzie musiał się zastanowić zarząd klubu.