EURO 2012: tak łodzianie dopingowali Polskę w meczu z Czechami [zdjęcia]

Łukasz Ratajczyk
Polska przegrała z Czechami 0:1 ostatni grupowy mecz EURO 2012. Zobaczcie, jak dopingowali łodzianie w Strefie Kibica w Manufakturze.

Zobacz piękne łódzkie fanki reprezentacji Polski!

Wczoraj (16 czerwca) tysiące łodzian dopingowało Polaków w strefie kibica w Manufakturze. Polska przegrała ostatni grupowy mecz z Czechami i tym samym odpadła z rozgrywek w ramach Euro 2012.

Choć biało-czerwoni rozpoczęli mecz z ogromnym zaangażowaniem i rozegrali naprawdę dobrą pierwszą połowę, w drugiej niestety nie zaprezentowali się najlepiej.

Czesi strzelili jedną bramkę i przez kolejne minuty naszym reprezentantom nie udało się przechylić już szali zwycięstwa na swoją stronę. Z grupy A do ćwierćfinałów awansowały Czechy oraz Grecja, która w Warszawie sensacyjnie pokonała Rosję.
Nie było zatem historycznego awansu do ćwierćfinału, a na pomeczowej konferencji prasowej trener Franciszek Smuda zadeklarował, że to jego ostatni mecz z kadrą Polski, ponieważ kontrakt miał tylko na Euro 2012. Mimo to w strefie kibica w Manufakturze zjawiło się rekordowo wielu łodzian, którzy szczelnie wypełnili zarówno samą strefę jak i rynek włącznie ze znajdującymi się na nim restauracjami. Do ostatnich chwil dzielnie dopingowali naszą reprezentację, co udało się uwiecznić na zdjęciach.

Zobaczcie jak bawiliście się w strefie kibica podczas ostatniego meczu Reprezentacji Polski na Euro 2012 i spróbujcie odnaleźć na zdjęciach siebie lub swoich znajomych.