Fatalna sytuacja pandemiczna w Opolu. Na kwarantannie jest ponad 660 uczniów tutejszych szkół i przedszkoli

Mirela Mazurkiewicz
Mirela Mazurkiewicz
Na kwarantannie w stolicy regionu jest w sumie 662 uczniów oraz 3 nauczycieli.
Na kwarantannie w stolicy regionu jest w sumie 662 uczniów oraz 3 nauczycieli. pixabay.com
Udostępnij:
Opolski ratusz przekazał w poniedziałek (17.01) informację na temat sytuacji covidowej szkołach i przedszkolach stolicy regionu. Zakażenie koronawirusem potwierdzono u 17 uczniów i 3 nauczycieli.

W PSP nr 2 w Opolu pozytywny wynik testu ma jeden uczeń. Na kwarantannie w związku z tym znalazło się 26 osób z klasy drugiej. Potrwa ona do 21.01

Podobnie wygląda sytuacja w PSP nr 15. Z powodu zakażenia potwierdzono u jednego z uczniów, na kwarantannie jest 26 osób. Wszyscy to uczniowie klasy drugiej. Kwarantanna potrwa do 20.01.

  • W PSP nr 9 na kwarantannie znalazło się 27 uczniów klasy siódmej. Wszystko za sprawą choroby jednego z uczniów. Kwarantanna potrwa do 24.01.
  • W PSP nr 20 zakażenie 2 uczniów spowodowało kwarantannę 83 osób z klasy piątej, szóstej i siódmej. Kwarantanna potrwa do 24.01.
  • W PSP nr 33 COVID-19 potwierdzono u jednego ucznia. 36 jego kolegów z klasy czwartej znalazło się na kwarantannie do 24.01.
  • W PSP nr 8 zakażony jest jeden uczeń. 41 osób z klas trzeciej i siódmej do 21.01 przebywa na kwarantannie.
  • W PSP nr 5 na kwarantannę trafiło 101 uczniów klas czwartej, piątej, siódmej i ósmej. Wszystko za sprawą zakażenia, potwierdzono u jednego z nauczycieli. On również został objęty kwarantanną. Potrwa ona do 21.01.
  • W PP nr 20 na kwarantannie jest 18 dzieci z grupy pierwszej. Dodatni test miał jeden z maluchów. Kwarantanna potrwa do 21.01.

Podobna sytuacja jest w PP nr 14. Tu za sprawą chorego dziecka na kwarantannę trafiło 21 maluchów z grupy pierwszej. Kwarantanna potrwa do 21.01.

W PPI nr 51 choruje dwóch nauczycieli. W związku z tym na kwarantannę skierowano 32 uczniów z grupy drugiej i 2 nauczycieli. Potrwa ona do 21.01.

W PLO nr II zakażonych jest 3 uczniów. W związku z tym na kwarantannę trafiło 75 osób z klasy drugiej i trzeciej. Kwarantanna potrwa do 21.01.

W PLO V na kwarantannę wysłano 97 uczniów klas pierwszej i drugiej. Wszystko za sprawą zakażenia, potwierdzonego u 2 uczniów. Kwarantanna potrwa do 21.01.

W Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. K. Gzowskiego zakażony jest jeden uczeń klasy czwartej. Na kwarantannę skierowano 30 osób. Potrwa ona do 21.01.

W Zespole Szkół Ekonomicznych na kwarantannę skierowano 25 uczniów klasy pierwszej. Wszystko za sprawą zakażenia potwierdzonego u jednego z uczniów. Kwarantanna potrwa do 21.01.

W ZSZ im. St. Staszica zakażony jest jeden z uczniów. W związku z tym kwarantanną objęto 24 uczniów klasy pierwszej. Potrwa ona do 19.01.

Na kwarantannie w stolicy regionu jest w sumie 662 uczniów oraz 3 nauczycieli.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Koniec stanu epidemii w Polsce

Wideo

Materiał oryginalny: Fatalna sytuacja pandemiczna w Opolu. Na kwarantannie jest ponad 660 uczniów tutejszych szkół i przedszkoli - Nowa Trybuna Opolska

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Przejdź na stronę główną Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie