III liga opolsko-śląska: OKS- Skałka Żabnica 2:2

MM
oderkaopole.pl
11 czerwca Oderka Opole zagrała ostatni mecz w III lidze opolsko- śląskiej. Zmierzyła się z viceliderem ligi Skałką Żabnica, z którą zremisowała 2:2.

"W przyszłym sezonie Oderka tylko w koronie" - tak na pożegnanie pierwszego sezonu w III lidze zaśpiewali po meczu ze Skałką opolscy kibice.

W pierwszej połowie, po nieudanej interwencji Tomasza Nowakowskiego, gola dla Oderki strzelił Adam Setla. 10 minut później Skałka wyrównała.

Głosuj w plebiscycie na najlepszego piłkarza Oderki Opole

W 64 minucie po błędzie Damiana Rozmusa kapitan gości Piotr Jaroszek wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Po ponad 10 minutach na boisko wybiegli Adrian Pajączkowski i Łukasz Ganowicz. Dosłownie chwilę później Oderka znów remisowała z Żabnicą, po strzale Łukasza Ganowicza.

OKS: Rozmus - Kowalczyk, Lisiński, Brzozowski, Michniewicz - Rewucki (77. Pajączkowski), Sikorski (27. Surowiak), Franek (77. Ganowicz), Job, Kumiec - Setla.