Wybierz region

Wybierz miasto

  Skok w bok

  Teatr Capitol

  Filharmonia Opolska
  Opole, ul. Krakowska/24

  15:30 - 18:00 Niedziela, 22 września

  Dwie pary z długoletnim stażem planują kolejne wspolne wakacje. Ta sama willa, te same atrakcje, no i oczywiście niestety partner także ten sam. Aby więc tym razem urlop nie był nudny, mężowie postanawiają urozmaicić sobie letni wypoczynek i namowić żony do spędzenia wakacji oddzielnie. Tylko jakich argumentow powinni użyć, by ich chytry plan się ziścił? Ich obawy są jednak przedwczesne. Szybko okazuje się, że pań wcale nie trzeba do tego pomysłu przekonywać... Jak zamierzają ten urlop spędzić mężowie? A w jaki sposob będą wypoczywać ich małżonki? I na koniec - najważniejsze pytanie! Dlaczego wybor miejsca docelowego ma aż tak ogromne znaczenie? Komedia "Skok w bok", autorstwa Donalda Churchilla i Petera Yeldhama, wystawiana była z dużym powodzeniem na londyńskim West Endzie. Ogromną popularnością cieszyła się także we Francji, w Niemczech oraz w RPA. Teraz pora na Polskę! Premiera 19 czerwca 2017 r.

  Obsada: Dorota Chotecka, Jacek Kopczyński, Michał Milowicz/Robert Wabich, Joanna Moro/ Andżelika Piechowiak, Michalina Sosna, Magdalena Wrobel, Adam Fidusiewicz

  Reżyseria Andrzej Rozhin
  Przekład Klaudyna Rozhin
  Kostiumy Ewa Kochańska
  Scenografia Joanna Pielat-Rusinkiewicz
  Muzyka Waldemar Krol
  Asystentka reżysera Anna Modrzejewska

  Cena biletu Opis
  80złkategoria III
  100złkategoria II
  120złkategoria I

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Lubelskie czy lubuskie? Odróżnisz? Sprawdź się w podstępnym quizie geograficznym! QUIZ