Wybierz region

Wybierz miasto

  Wawel Truck w Opolu już 7 i 8 grudnia. Zapraszamy!

  Opolski Rynek
  Opole, ul. Rynek/

  11:00 Od 7.12.2019 do 8.12.2019

  • Wstęp wolny

  Już 7 i 8 grudnia podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego w Opolu na wszystkich odwiedzających czekać będzie moc słodyczy, gier, zabaw, interaktywnych aplikacji i… dużo, dużo więcej! Marka Wawel przygotowała dla swoich fanow wyjątkową atrakcję – pierwszą tego typu interaktywną ciężarowkę, ktora jeździ po całej Polsce. Wszystkim eventom z Wawel Truckiem towarzyszy moc atrakcji, niezapomniana zabawa i oczywiście słodycze dla każdego! Zapraszamy na opolski Rynek w najbliższą sobotę w godzinach 11-18 i w niedzielę w godzinach 10-17.
  Magiczny, mobilny świat marki Wawel zaprasza do Opola
  Wawel Truck to nie tylko mobilna strefa słodkości, ale przede wszystkim miejsce pełne interaktywnych gier i aplikacji, ktore zapraszają do magicznego świata marki. Wszystkie atrakcje będzie można odkryć już w najbliższy weekend 7 i 8 grudnia w Opolu. Przyjdź i sprawdź, jakie atrakcje, oprocz słodyczy, czekają w środku i w strefie zabaw przed ciężarowką!
  Słodki Wawel Truck - Tu każdy czuje się dobrze
  Ekipa marki Wawel zadbała o to, by odwiedziny Wawel Trucka były absolutnie niezapomnianą przygodą. We wnętrzu ciężarowki atrakcji nie brakuje. Towarzyszami podroży są zabawne M!chałki i psotne żelkowe Smoki. Każdy może sprobować swoich sił w animowanych grach zręcznościowych, zrobić dobry uczynek, poznać tajniki produkcji czekolady oraz dowiedzieć się więcej o dobrych składnikach w słodyczach marki Wawel. Całość zabawy w Wawel Trucku wieńczy wejście do magicznej strefy Wolności Wyboru, w ktorej można skomponować – i oczywiście zabrać ze sobą – miks swoich ulubionych słodyczy.
  Słodka trasa ciężarowki
  Sprawdź na https://www.wawel.com.pl/waweltruck, kiedy Wawel Truck odwiedzi Twoją okolicę!
  Zapraszamy!

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Jesteś alternatywką czy atencjuszką? A może boomerem? Sprawdź, czy rozumiesz slang młodzieży! 2019