Odra Opole zremisowala ze Swornicą Czarnowąsy 1:1

MM
jednaodra.pl
W rozegranym w sobotę, 6 sierpnia, meczu Odra Opole zremisowała z drużyną ze Swornicą Czarnowąsy 1:1.

Sobotni mecz był ostatnim sprawdzianem przygotowania niebiesko-czerwonych przed nowym sezonem. Pierwszą połowę meczu, po bramce Bartłomieja Semika, wygrała drużyna z Czarnowąs. To ona sprawiała lepsze wrażenie w tej części gry.

Wyrównanie padło po przerwie, a bramkę dla Odry strzelił wprowadzony na boisko Adam Setla. Mimo kilku pewnych okazji piłkarzom Odry nie udało się wygrać.

Odra: Rozmus - Łoziński, Brzozowski, Surowiak, Michniewicz - Job, Wróbel, Deja, Franek, Bednarski - Tyc. Po przerwie: K. Słonecki, Kumiec, Setla, Sikorski, P.Słonecki, Szwarga. Z powodu drobnych urazów pauzowali: Rogowski i Kowalczyk.