OPOLE NA WEEKEND 9-12 listopada. Co dzieje się w mieście? [koncerty, wydarzenia, imprezy]

Natalia Popczyk
„Malinowa…” to tytuł trasy koncertowej promującej nową, studyjną płytę (już ma status Złotej), wybitnej aktorki i wokalistki, Stanisławy Celińskiej.

Nowy album nawiązuje do poprzedniego, czyli „Atramentowej”. 

Teksty piosenek na „Malinową...” napisała Stanisława Celińska. Autorem muzyki i aranżerem wszystkich utworów jest  Maciej Muraszko.  

Stanisława Celińska ze swoim recitalem „Malinowa...” wystąpi w Opolu na dużej scenie Teatru im. Kochanowskiego w poniedziałek 12 listopada o godz. 19.00.
„Malinowa…” to tytuł trasy koncertowej promującej nową, studyjną płytę (już ma status Złotej), wybitnej aktorki i wokalistki, Stanisławy Celińskiej. Nowy album nawiązuje do poprzedniego, czyli „Atramentowej”. Teksty piosenek na „Malinową...” napisała Stanisława Celińska. Autorem muzyki i aranżerem wszystkich utworów jest Maciej Muraszko. Stanisława Celińska ze swoim recitalem „Malinowa...” wystąpi w Opolu na dużej scenie Teatru im. Kochanowskiego w poniedziałek 12 listopada o godz. 19.00. Sławomir Mielnik
Opole na weekend. Koncerty, spotkania i kino - to propozycje na nadchodzący weekend. Kliknij w zdjęcie i sprawdź, co w najbliższych dniach dzieje się w Opolu.

Z Gwiazdami - Ania Świątczak - zapowiedź

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze 1

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

M
Mariola
Super, że tyle atrakcji zapowiada się na weekend :D ja dziś z dzieciakami na balecie w royal dance center jestem, ale w niedziele napewno będziemy świętować 100 lecie odzyskania przez Polskę niepodległosći :)
Wróć na opole.naszemiasto.pl Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie