PGNiG Superliga, to 30 kolejek w rundzie zasadniczej. Mecze odbywać się będą nie tylko w weekendy, ale także w samym środku tygodnia.
MKS Kalisz, tak jak już wcześniej o tym informowaliśmy, rozpocznie swoją przygodę wśród najlepszych już 2 września. Kaliszanie podejmować będą mistrzów kraju Vive Kielce. W następnej kolejce podopieczni Pawła Ruska pojadą do Lubina, gdzie zagrają z Zagłębiem prowadzonym przez byłego szkoleniowca i zawodnika MKS-u. Szczypiorniści nie będą mieli zbyt wiele czasu na odpoczynek, bo w środę, 13 września czeka ich kolejne starcie, tym razem ze Stalą Mielec. Inne mecze MKS-u rozgrywane w środy, to wyjazdowe starcie z Górnikiem Zabrze (18 października), Orlenem Wisłą Płock (8 listopada w Kaliszu), Gwardią Opole (15 listopada, wyjazd), Azotami Puławy (6 grudnia, wyjazd) i MMTS-em Kwidzyn (13 grudnia w Kaliszu).
PGNiG Superliga - terminarz
1. SERIA
Meble Wójcik Elbląg – Sandra Spa Pogoń Szczecin 1 września
MKS Kalisz – Vive Kielce 2 września
MMTS Kwidzyn – NMC Górink Zabrze 2 września
Azoty-Puławy – Stal Mielec 2 września
Wybrzeże Gdańsk – Chrobry Głogów 2 września
ORLEN Wisła Płock – Spójnia Gdynia 2 września
Gwardia Opole – Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 2 września
KPR Legionowo – Zagłębie Lubin 2 września
2. SERIA
Zagłębie Lubin – MKS Kalisz 9 września
Spójnia Gdynia – NMC Górink Zabrze 9 września
Vive Kielce – MMTS Kwidzyn 9 września
Meble Wójcik Elbląg – Gwardia Opole 9 września
Piotrkowianin Piotrków Trybunalski – Azoty Puławy 9 września
Chrobry Głogów – ORLEN Wisła Płock 9 września
Sandra Spa Pogoń Szczecin – Wybrzeże Gdańsk 9 września
Stal Mielec – KPR Legionowo 9 września
3. SERIA
Vive Kielce – Zagłębie Lubin 12 września
ORLEN Wisła Płock – Sandra Spa Pogoń Szczecin 13 września
MKS Kalisz – Stal Mielec 13 września
Gwardia Opole – Wybrzeże Gdańsk 16 września
NMC Górink Zabrze – Chrobry Głogów 16 września
MMTS Kwidzyn – Spójnia Gdynia 16 września
Azoty-Puławy – Meble Wójcik Elbląg 16 września
KPR Legionowo – Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 16 września
4. SERIA
Stal Mielec – Vive Kielce 19 września
Gwardia Opole – ORLEN Wisła Płock 20 września
Chrobry Głogów – Spójnia Gdynia 23 września
Sandra Spa Pogoń Szczecin – NMC Górink Zabrze 23 września
Piotrkowianin Piotrków Trybunalski – MKS Kalisz 23 września
Wybrzeże Gdańsk – Azoty Puławy 23 września
Zagłębie Lubin – MMTS Kwidzyn 23 września
Meble Wójcik Elbląg – KPR Legionowo 23 września
5. SERIA
Vive Kielce – Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 26 września
Azoty-Puławy – ORLEN Wisła Płock 27 września
Chrobry Głogów – MMTS Kwidzyn 30 września
NMC Górink Zabrze – Gwardia Opole 30 września
Spójnia Gdynia – Sandra Spa Pogoń Szczecin 30 września
Zagłębie Lubin – Stal Mielec 30 września
MKS Kalisz – Meble Wójcik Elbląg 30 września
KPR Legionowo – Wybrzeże Gdańsk 30 września
6. SERIA
Meble Wójcik Elbląg – Vive Kielce 3 października
Spójnia Gdynia – Gwardia Opole 4 października
Sandra Spa Pogoń Szczecin – Chrobry Głogów 7 października
Stal Mielec – MMTS Kwidzyn 7 października
NMC Górink Zabrze – Azoty Puławy 7 października
Piotrkowianin Piotrków Trybunalski – Zagłębie Lubin 7 października
Wybrzeże Gdańsk – MKS Kalisz 7 października
ORLEN Wisła Płock – KPR Legionowo 4 października
7. SERIA
Vive Kielce – NMC Górink Zabrze 10 października
Gwardia Opole – MMTS Kwidzyn 11 października
Zagłębie Lubin – ORLEN Wisła Płock 11 października
Piotrkowianin Piotrków Trybunalski – Meble Wójcik Elbląg 14 października
Stal Mielec – Wybrzeże Gdańsk 14 października
Azoty-Puławy – Sandra Spa Pogoń Szczecin 14 października
MKS Kalisz – Spójnia Gdynia 14 października
KPR Legionowo – Chrobry Głogów 14 października
8. SERIA
ORLEN Wisła Płock – Vive Kielce 18 października
Meble Wójcik Elbląg – Stal Mielec 18 października
Chrobry Głogów – Azoty Puławy 18 października
Wybrzeże Gdańsk – Zagłębie Lubin 18 października
Piotrkowianin Piotrków Trybunalski – MMTS Kwidzyn 18 października
NMC Górink Zabrze – MKS Kalisz 18 października
Sandra Spa Pogoń Szczecin – Gwardia Opole 18 października
Spójnia Gdynia – KPR Legionowo 18 października
9. SERIA
Vive Kielce – Wybrzeże Gdańsk 7 listopada
MKS Kalisz – ORLEN Wisła Płock 8 listopada
Chrobry Głogów – Gwardia Opole 11 listopada
MMTS Kwidzyn – Sandra Spa Pogoń Szczecin 11 listopada
Azoty-Puławy – Spójnia Gdynia 11 listopada
Zagłębie Lubin – Meble Wójcik Elbląg 11 listopada
Stal Mielec – Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 11 listopada
KPR Legionowo – NMC Górink Zabrze 11 listopada
10. SERIA
Sandra Spa Pogoń Szczecin – Vive Kielce 14 listopada
Gwardia Opole – MKS Kalisz 15 listopada
ORLEN Wisła Płock – Meble Wójcik Elbląg 15 listopada
KPR Legionowo – Azoty Puławy 15 listopada
MMTS Kwidzyn – Wybrzeże Gdańsk 18 listopada
Spójnia Gdynia – Stal Mielec 18 listopada
Chrobry Głogów – Zagłębie Lubin 18 listopada
NMC Górink Zabrze – Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 18 listopada
11. SERIA
Vive Kielce – Chrobry Głogów 21 listopada
Piotrkowianin Piotrków Trybunalski – ORLEN Wisła Płock 22 listopada
Azoty-Puławy – MMTS Kwidzyn 22 listopada
KPR Legionowo – Gwardia Opole 22 listopada
Meble Wójcik Elbląg – Wybrzeże Gdańsk 25 listopada
Stal Mielec – NMC Górink Zabrze 25 listopada
Zagłębie Lubin – Spójnia Gdynia 25 listopada
Sandra Spa Pogoń Szczecin – MKS Kalisz 25 listopada
12. SERIA
Spójnia Gdynia – Vive Kielce 28 listopada
ORLEN Wisła Płock – Stal Mielec 29 listopada
MMTS Kwidzyn – Meble Wójcik Elbląg 2 grudnia
Gwardia Opole – Azoty Puławy 2 grudnia
Chrobry Głogów – MKS Kalisz 2 grudnia
Wybrzeże Gdańsk – Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 2 grudnia
Sandra Spa Pogoń Szczecin – KPR Legionowo 2 grudnia
NMC Górink Zabrze – Zagłębie Lubin 3 grudnia
13.SERIA
Azoty-Puławy – MKS Kalisz 6 grudnia
Gwardia Opole – Vive Kielce 6 grudnia
Wybrzeże Gdańsk – ORLEN Wisła Płock 6 grudnia
Piotrkowianin Piotrków Trybunalski – Spójnia Gdynia 6 grudnia
Meble Wójcik Elbląg – NMC Górink Zabrze 6 grudnia
Zagłębie Lubin – Sandra Spa Pogoń Szczecin 6 grudnia
Stal Mielec – Chrobry Głogów 6 grudnia
MMTS Kwidzyn – KPR Legionowo 6 grudnia
14. SERIA
MMTS Kwidzyn – ORLEN Wisła Płock 9 grudnia
Spójnia Gdynia – Meble Wójcik Elbląg 9 grudnia
Gwardia Opole – Zagłębie Lubin 9 grudnia
Chrobry Głogów – Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 9 grudnia
NMC Górink Zabrze – Wybrzeże Gdańsk 9 grudnia
Sandra Spa Pogoń Szczecin – Stal Mielec 9 grudnia
MKS Kalisz – KPR Legionowo 9 grudnia
Vive Kielce – Azoty Puławy 10 grudnia
15. SERIA
MKS Kalisz – MMTS Kwidzyn 13 grudnia
Stal Mielec – Gwardia Opole 13 grudzień
Piotrkowianin Piotrków Trybunalski – Sandra Spa Pogoń Szczecin 13 grudnia
ORLEN Wisła Płock – NMC Górink Zabrze 13 grudnia
Wybrzeże Gdańsk – Spójnia Gdynia 13 grudnia
Zagłębie Lubin – Azoty Puławy 13 grudnia
Meble Wójcik Elbląg – Chrobry Głogów 13 grudnia
Vive Kielce – KPR Legionowo 13 grudnia
16. SERIA
Sandra Spa Pogoń Szczecin – Meble Wójcik Elbląg 17 stycznia 2018
Vive Kielce – MKS Kalisz 17 stycznia
NMC Górink Zabrze – MMTS Kwidzyn 17 stycznia
Piotrkowianin Piotrków Trybunalski – Gwardia Opole 17 stycznia
Stal Mielec – Azoty Puławy 17 stycznia
Chrobry Głogów – Wybrzeże Gdańsk 17 stycznia
Spójnia Gdynia – ORLEN Wisła Płock 17 stycznia
Zagłębie Lubin – KPR Legionowo 17 stycznia
17. SERIA
MKS Kalisz – Zagłębie Lubin 20 stycznia
NMC Górink Zabrze – Spójnia Gdynia 20 stycznia
MMTS Kwidzyn – Vive Kielce 20 stycznia
Gwardia Opole – Meble Wójcik Elbląg 20 stycznia
Azoty-Puławy – Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 20 stycznia
ORLEN Wisła Płock – Chrobry Głogów 20 stycznia
Wybrzeże Gdańsk – Sandra Spa Pogoń Szczecin 20 stycznia
KPR Legionowo – Stal Mielec 20 stycznia
18. SERIA
Wybrzeże Gdańsk – Gwardia Opole 24 stycznia
Stal Mielec – MKS Kalisz 24 stycznia
Chrobry Głogów – NMC Górink Zabrze 24 stycznia
Spójnia Gdynia – MMTS Kwidzyn 24 stycznia
Sandra Spa Pogoń Szczecin – ORLEN Wisła Płock 24 stycznia
Meble Wójcik Elbląg – Azoty Puławy 24 stycznia
Zagłębie Lubin – Vive Kielce 24 stycznia
Piotrkowianin Piotrków Trybunalski – KPR Legionowo 24 stycznia
19. SERIA
Spójnia Gdynia – Chrobry Głogów 27 stycznia
NMC Górink Zabrze – Sandra Spa Pogoń Szczecin 27 stycznia
Vive Kielce – Stal Mielec 27 stycznia
MKS Kalisz – Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 27 stycznia
Azoty-Puławy – Wybrzeże Gdańsk 27 stycznia
ORLEN Wisła Płock – Gwardia Opole 27 stycznia
MMTS Kwidzyn – Zagłębie Lubin 27 stycznia
KPR Legionowo – Meble Wójcik Elbląg 27 stycznia
20. SERIA
MMTS Kwidzyn – Chrobry Głogów 3 lutego
Piotrkowianin Piotrków Trybunalski – Vive Kielce 3 lutego
Gwardia Opole – NMC Górink Zabrze 3 lutego
Sandra Spa Pogoń Szczecin – Spójnia Gdynia 3 lutego
Stal Mielec – Zagłębie Lubin 3 lutego
ORLEN Wisła Płock – Azoty Puławy 3 lutego
Meble Wójcik Elbląg – MKS Kalisz 3 lutego
Wybrzeże Gdańsk – KPR Legionowo 3 lutego
21. SERIA
Vive Kielce – Meble Wójcik Elbląg 6 lutego
KPR Legionowo – ORLEN Wisła Płock 7 lutego
Chrobry Głogów – Sandra Spa Pogoń Szczecin 10 lutego
Gwardia Opole – Spójnia Gdynia 10 lutego
MMTS Kwidzyn – Stal Mielec 10 lutego
Azoty-Puławy – NMC Górink Zabrze 10 lutego
Zagłębie Lubin – Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 10 lutego
MKS Kalisz – Wybrzeże Gdańsk 10 lutego
22. SERIA
NMC Górink Zabrze – Vive Kielce 13 lutego
Sandra Spa Pogoń Szczecin – Azoty Puławy 14 lutego
ORLEN Wisła Płock – Zagłębie Lubin 14 lutego
Meble Wójcik Elbląg – Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 17 lutego
Wybrzeże Gdańsk – Stal Mielec 17 lutego
Spójnia Gdynia – MKS Kalisz 17 lutego
MMTS Kwidzyn – Gwardia Opole 17 lutego
Chrobry Głogów – KPR Legionowo 17 lutego
23. SERIA
Chrobry Głogów – Vive Kielce 20 lutego
ORLEN Wisła Płock – Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 21 lutego
Wybrzeże Gdańsk – Meble Wójcik Elbląg 24 lutego
NMC Górink Zabrze – Stal Mielec 24 lutego
Spójnia Gdynia – Zagłębie Lubin 24 lutego
MMTS Kwidzyn – Azoty Puławy 24 lutego
MKS Kalisz – Sandra Spa Pogoń Szczecin 24 lutego
Gwardia Opole – KPR Legionowo 24 lutego
24. SERIA
Vive Kielce – Spójnia Gdynia 27 lutego
Stal Mielec – ORLEN Wisła Płock 28 lutego
Meble Wójcik Elbląg – MMTS Kwidzyn 3 marca
Azoty-Puławy – Gwardia Opole 3 marca
MKS Kalisz – Chrobry Głogów 3 marca
Zagłębie Lubin – NMC Górink Zabrze 3 marca
Piotrkowianin Piotrków Trybunalski – Wybrzeże Gdańsk 3 marca
KPR Legionowo – Sandra Spa Pogoń Szczecin 3 marca
25. SERIA
Wybrzeże Gdańsk – Vive Kielce 7 marca
ORLEN Wisła Płock – MKS Kalisz 7 marca
Gwardia Opole – Chrobry Głogów 7 marca
Sandra Spa Pogoń Szczecin – MMTS Kwidzyn 7 marca
Spójnia Gdynia – Azoty Puławy 7 marca
Meble Wójcik Elbląg – Zagłębie Lubin 7 marca
Piotrkowianin Piotrków Trybunalski – Stal Mielec 7 marca
NMC Górink Zabrze – KPR Legionowo 7 marca
26. SERIA
Vive Kielce – ORLEN Wisła Płock 10 marca
Stal Mielec – Meble Wójcik Elbląg 10 marca
Azoty-Puławy – Chrobry Głogów 10 marca
Zagłębie Lubin – Wybrzeże Gdańsk 10 marca
MMTS Kwidzyn – Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 10 marca
MKS Kalisz – NMC Górink Zabrze 10 marca
Gwardia Opole – Sandra Spa Pogoń Szczecin 10 marca
KPR Legionowo – Spójnia Gdynia 10 marca
27. SERIA
Piotrkowianin Piotrków Trybunalski – NMC Górink Zabrze 17 marca
Wybrzeże Gdańsk – MMTS Kwidzyn 17 marca
Vive Kielce – Sandra Spa Pogoń Szczecin 17 marca
Stal Mielec – Spójnia Gdynia 17 marca
Zagłębie Lubin – Chrobry Głogów 17 marca
MKS Kalisz – Gwardia Opole 17 marca
Meble Wójcik Elbląg – ORLEN Wisła Płock 17 marca
Azoty-Puławy – KPR Legionowo 17 marca
28. SERIA
Vive Kielce – Gwardia Opole 20 marca
ORLEN Wisła Płock – Wybrzeże Gdańsk 21 marca 2018
MKS Kalisz – Azoty Puławy 24 marca
Spójnia Gdynia – Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 24 marca
NMC Górink Zabrze – Meble Wójcik Elbląg 24 marca
Sandra Spa Pogoń Szczecin – Zagłębie Lubin 24 marca
Chrobry Głogów – Stal Mielec 24 marca
KPR Legionowo – MMTS Kwidzyn 24 marca
29. SERIA
Azoty-Puławy – Vive Kielce 27 marca
ORLEN Wisła Płock – MMTS Kwidzyn 28 marca
Meble Wójcik Elbląg – Spójnia Gdynia 31 marca
Zagłębie Lubin – Gwardia Opole 31 marca
Piotrkowianin Piotrków Trybunalski – Chrobry Głogów 31 marca
Wybrzeże Gdańsk – NMC Górink Zabrze 31 marca
Stal Mielec – Sandra Spa Pogoń Szczecin 31 marca
KPR Legionowo – MKS Kalisz 31 marca
30. SERIA
MMTS Kwidzyn – MKS Kalisz 14 kwietnia
Gwardia Opole – Stal Mielec 14 kwietnia
Sandra Spa Pogoń Szczecin – Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 14 kwietnia
NMC Górink Zabrze – ORLEN Wisła Płock 14 kwietnia
Spójnia Gdynia – Wybrzeże Gdańsk 14 kwietnia
Azoty-Puławy – Zagłębie Lubin 14 kwietnia
Chrobry Głogów – Meble Wójcik Elbląg 14 kwietnia
KPR Legionowo – Vive Kielce 14 kwietnia
Byłeś świadkiem interesującego wydarzenia? Napisz do nas: [email protected]
Powrót reprezentacji z Walii. Okęcie i kibice
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?