Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Przesuń zdjęcie palcem
Były choćby starcia na linii 4 liga kontra klasa okręgowa. I...

Regionalny Puchar Polski. 1/8 finału za nami, znamy ćwierćfinalisów

Niespodzianek nie było

Były choćby starcia na linii 4 liga kontra klasa okręgowa. I to dwa, ale jakże różne. O ile bowiem Ruch Zdzieszowice rozbił na wyjeździe LZS Ścinawa Nyska-Korfantów 10-0, o tyle Agroplon Głuszyna w Jełowej o triumf walczył do samego końca. Ostatecznie team z powiatu namysłowskiego zwyciężył 3-2! Goście długo przeważali i prowadzili 2-0, ale od 55. minut musieli grać w osłabieniu. Mało brakowało, a rywale by to wykorzystali bo doprowadzili do remisu. Dogrywki jednak nie było, albowiem do siatki trafił Mateusz Poważny... LZS Ścinawa Nyska-Korfantów - Ruch Zdzieszowice 0-10 Bramki: Kubiak (trzy), Ł. Damrat i T. Damrat (po dwie), Kiliński, Łukowski, samobójcza LZS Jełowa - Agroplon Głuszyna 2-3 Bramki: Widera, Bandura - Słupianek, Reisch, Poważny.

W Żaganiu bezczelny złodziej ukradł kule ortopedyczne starszej pani!