ŚKPR rozbił Zawadzkie

PG
Wysokie zwycięstwo pierwszoligowca ze Świdnicy

Drużyna Świdnickiego Klubu Piłki Ręcznej w znakomitym stylu pożegnała się ze swoją publicznością w 2012 roku. W ostatnim w tym roku meczu we własnej hali świdniczanie rozbili 36:21 drużynę ASPR-u Zawadzkie. Drużyna trenera, Krzysztofa Mistaka, przegrywała dotąd z ASPR-em dwa razy. Teraz jednak spisujący się coraz lepiej ŚKPR nie dał temu rywalowi szans. W 17. minucie gospodarze prowadzili już 17:2, a do przerwy wygrywali 21:6. Po zmianie stron w zespole ze Świdnicy sporo czasu na parkiecie spędzali rezerwowi zawodnicy. Pomimo tego w 44 minucie ŚKPR wygrywał 32:12. W końcówce gospodarze pozwolili sobie na lekkie rozluźnienie i stracili nieco przewagi. Dzięki zwycięstwu nad ASPR-em Zawadzkie ekipa trenera, Mistaka jest już na czwartym miejscu w tabeli.