Szczytno: Otwarte Mistrzostwa Służb Mundurowych w Pływaniu [ZDJĘCIA]

KWP Opole
24 listopada w Wyższej Szkole Policyjnej w Szczytnie odbyły się Otwarte Mistrzostwa Służb Mundurowych w Pływaniu, Mundurowi z Opola wywalczyli w sumie 4 medale: 2 srebrne i 2 brązowe.

24 listopada 2012 roku na pływalni Wyższej Szkoły Policji do rywalizacji stanęło 140 zawodników z 35 jednostek Policji, Państwowej Straży Pożarnej, Straży Granicznej oraz Służby Więziennej.

Opolski garnizon reprezentowało czterech policjantów. Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Opolu, w kategorii masters powyżej lat 40, stanęli na podium i przywieźli cztery medale.

Asp. sztab. Roman Ciszewski przywiózł z listopadowych Mistrzostw brązowy medal, pokonując 400 metrów stylem dowolnym. Z kolei asp. sztab. Waldemar Czaicki zdobył dwa srebrne medale – jeden w konkurencji 100 metrów stylem grzbietowym, drugi pokonując 100 metrowy dystans stylem zmiennym - i jeden brązowy w konkurencji na 50 metrów stylem grzbietowym.

Warto wspomnieć, że to nie pierwsze w tym roku medale Waldemara Czaickiego. W kwietniu tego roku reprezentując opolską Policję na Mistrzostwach Służb Mundurowych w Wyciskaniu Sztangi Leżąc, z wynikiem 127, 5 kg funkcjonariusz uplasował się na trzeciej pozycji.

My oczywiście za policjantów mocno trzymamy kciuki i życzymy złota w kolejnych sportowych zmaganiach.