#WspieramyLokalnyBiznes - usługi dla firm - te firmy działają online i zdalnie w opolskim

N360
N360
Jak lokalny biznes w opolskim może poradzić sobie w czasach kryzysu? PixaBay License
Przygotowaliśmy dla Was bazę lokalnych firm z opolskiego, w branży „usługi dla firm”, które w czasie epidemii koronawirusa dostarczają zamówienia do domu lub działają online. To firmy z Twojej okolicy. Poznaj ich ofertę, dane kontaktowe, godziny otwarcia i przyjmowania zamówień oraz szczegóły świadczonych usług.

Panująca pandemia koronawirusa to trudny czas dla nas wszystkich. Na nowo uczymy się załatwiać wiele codziennych spraw. Na szczęście w opolskim wiele firm działa i dostarcza rozwiązania z branży „usługi dla firm”, dzięki którym nie musisz wychodzić z domu. Z naszej bazy wybierz interesującą Cię firmę lokalną i poznaj szczegóły oferty.

OBSŁUGA FIRM - ubezpieczenie, księgowość, tłumaczenia, marketing/promocja, ochrona (branża security), obsługa prawne,  usługi finansowe

Opole

Helpbusiness Net

Międzynarodowy handel, międzynarodowi dostawcy towarów, usług, międzynarodowa współpraca. Generowanie oszczędności w zakupach, logistyce. Inwestycje. Reorganizacja przedsiębiorstw, wdrażanie nowych procesów zarządzania.


Kancelaria Adwokacka Wojciech Malinowski

porady prawne, doradztwo prawne, pomoc w okresie epidemii


Kancelaria Adwokacka Łukasz Piekarczyk

porady prawne, pomoc prawna


Kancelaria radców prawnych Kuczyński i Iszczuk Spółka Partnerska

Kancelaria Radców Prawnych Kuczyński & Iszczuk powstała z pasji do prawa oraz połączenia wiedzy i doświadczenia z różnych dziedzin prawa. Oferowana przez nas pomoc prawna skierowana jest do Klientów indywidualnych – osób fizycznych oraz Klientów biznesowych – podmiotów gospodarczych i jednostek administracji publicznej.


Zobacz inne branże w regionie

Co trzeba zrobić aby dostać 13. i 14. emeryturę?

Wideo

Dodaj ogłoszenie