Wyniki wyborów do sejmiku województwa pomorskiego z okręgu nr 2
Pojawiły się oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 do sejmiku województwa pomorskiego z okręgu nr 2.
Którzy kandydaci zebrali największą liczbę głosów? Poniżej przedstawiamy wyniki głosowania.
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- DAMBEK Roman Witold: pozycja 1 : 2,34% (51 972 głosów)
- KLAWITER Kazimierz: pozycja 2 : 2,34% (51 972 głosów)
- STANULEWICZ Katarzyna Barbara: pozycja 3 : 2,34% (51 972 głosów)
- ROCŁAWSKA Ewa: pozycja 4 : 2,34% (51 972 głosów)
- JUREK Stanisław: pozycja 5 : 2,34% (51 972 głosów)
- BEŁBOT Mirosława Teresa: pozycja 6 : 2,34% (51 972 głosów)
- BUREK Magdalena Celina: pozycja 7 : 2,34% (51 972 głosów)
- CIORA Krzysztof Stanisław: pozycja 8 : 2,34% (51 972 głosów)
- DUDZIŃSKA Barbara Grażyna: pozycja 9 : 2,34% (51 972 głosów)
- KOZICKI Aleksander: pozycja 10 : 2,34% (51 972 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY:
- GRZEGORZEWSKA Agnieszka Anna: pozycja 1 : 0,64% (14 156 głosów)
- ANTONIAK Danuta: pozycja 2 : 0,64% (14 156 głosów)
- SZYMAŃSKA Marta Grażyna: pozycja 3 : 0,64% (14 156 głosów)
- ZAWADZKI Marek: pozycja 4 : 0,64% (14 156 głosów)
- MUZA Wawrzyn Jan: pozycja 5 : 0,64% (14 156 głosów)
- KROGULEC Sławomir Wojciech: pozycja 6 : 0,64% (14 156 głosów)
- KOŁC Bogumiła Elżbieta: pozycja 7 : 0,64% (14 156 głosów)
- NOCUŃ Łukasz: pozycja 8 : 0,64% (14 156 głosów)
- MAJOWICZ Iwona Monika: pozycja 9 : 0,64% (14 156 głosów)
- SOCHA Sebastian: pozycja 10 : 0,64% (14 156 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- REDLIN Szymon Grzegorz: pozycja 1 : 1,14% (25 318 głosów)
- MIKOŁAJCZYK Anna: pozycja 2 : 1,14% (25 318 głosów)
- BUJANOWICZ Krzysztof Robert: pozycja 3 : 1,14% (25 318 głosów)
- KORBUT Dorota Małgorzata: pozycja 4 : 1,14% (25 318 głosów)
- KŁOS Małgorzata Maria: pozycja 5 : 1,14% (25 318 głosów)
- IMIOŁEK Michał Przemysław: pozycja 6 : 1,14% (25 318 głosów)
- LESNER Aleksandra Jadwiga: pozycja 7 : 1,14% (25 318 głosów)
- ŚCIŚLAK Dorota Joanna: pozycja 8 : 1,14% (25 318 głosów)
- GIL Sylwia Maria: pozycja 9 : 1,14% (25 318 głosów)
- DZIAMBOR Artur Erwin: pozycja 10 : 1,14% (25 318 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:
- RUTKA Marek Andrzej: pozycja 1 : 0,71% (15 766 głosów)
- HASKA Karolina: pozycja 2 : 0,71% (15 766 głosów)
- RÓŻAŃSKI Andrzej Wawrzyniec: pozycja 3 : 0,71% (15 766 głosów)
- LUBIEWSKI Adam Marek: pozycja 4 : 0,71% (15 766 głosów)
- GRZĄDKOWSKI Konrad Karol: pozycja 5 : 0,71% (15 766 głosów)
- BLINDOW Dagmara Katarzyna: pozycja 6 : 0,71% (15 766 głosów)
- KAŁDUŃSKI Jakub Igor: pozycja 7 : 0,71% (15 766 głosów)
- DOBRZYCKA Karolina Magda: pozycja 8 : 0,71% (15 766 głosów)
- SIKORA Izabela Ewa: pozycja 9 : 0,71% (15 766 głosów)
- STRZELCZYK Marcin Tomasz: pozycja 10 : 0,71% (15 766 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- SKWIERAWSKI Marcin Karol: pozycja 1 : 4,7% (104 350 głosów)
- KONIARSKA Beata: pozycja 2 : 4,7% (104 350 głosów)
- STRUK Andrzej Franciszek: pozycja 3 : 4,7% (104 350 głosów)
- SZCZYGIEŁ Karolina Justyna: pozycja 4 : 4,7% (104 350 głosów)
- BARTNICKI Andrzej: pozycja 5 : 4,7% (104 350 głosów)
- HAASE Olga Maria: pozycja 6 : 4,7% (104 350 głosów)
- GŁOWACKI Grzegorz: pozycja 7 : 4,7% (104 350 głosów)
- MROZIŃSKA Anna Maria: pozycja 8 : 4,7% (104 350 głosów)
- WITTBRODT Piotr Witold: pozycja 9 : 4,7% (104 350 głosów)
- STYN Andrzej Jan: pozycja 10 : 4,7% (104 350 głosów)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”:
- ILNICKI Aleksander Marek: pozycja 1 : 0,32% (7 139 głosów)
- RÓŻAŃSKA Monika: pozycja 2 : 0,32% (7 139 głosów)
- PORADA Joanna Katarzyna: pozycja 3 : 0,32% (7 139 głosów)
- GLINKOWSKA Beata Róża: pozycja 4 : 0,32% (7 139 głosów)
- MADAJCZAK Aleksander Tomasz: pozycja 5 : 0,32% (7 139 głosów)
- RÓŻAŃSKI Rafał Marek: pozycja 6 : 0,32% (7 139 głosów)
- KUPER Weronika: pozycja 7 : 0,32% (7 139 głosów)
- RZEPECKI Paweł Roger: pozycja 8 : 0,32% (7 139 głosów)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „SAMORZĄDNE POMORZE”:
- KOBYLARZ Andrzej Sławomir: pozycja 1 : 0,21% (4 685 głosów)
- GROSS Bartłomiej Kazimierz: pozycja 2 : 0,21% (4 685 głosów)
- KLEINA Sylwia Monika: pozycja 3 : 0,21% (4 685 głosów)
- SZREDER Robert Karol: pozycja 4 : 0,21% (4 685 głosów)
- KOSZNIK Milena Lucyna: pozycja 5 : 0,21% (4 685 głosów)
- ŻAK Dominika Maria: pozycja 6 : 0,21% (4 685 głosów)
- RADZIMSKA-KOWALIK Agnieszka Anna: pozycja 7 : 0,21% (4 685 głosów)
KOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI:
- BACHORSKI Zbyszko Stefan: pozycja 1 : 0,09% (2 072 głosów)
- ZABROCKA Jolanta Łucja: pozycja 2 : 0,09% (2 072 głosów)
- TRZCIŃSKI Jacek Krzysztof: pozycja 3 : 0,09% (2 072 głosów)
- WITKOWSKI Dariusz Leszek: pozycja 4 : 0,09% (2 072 głosów)
- KOWALSKA Zenona: pozycja 5 : 0,09% (2 072 głosów)
- BACHORSKA Anna Bożena: pozycja 6 : 0,09% (2 072 głosów)
- BĄBIK Jakub Patryk: pozycja 7 : 0,09% (2 072 głosów)
Dane pochodzą z Państwowej Komisji Wyborczej i mogą podlegać aktualizacji. Wszelkie błędy należy zgłaszać bezpośrednio do PKW.
Tragiczne zdarzenie na Majorce - są zabici i ranni
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?