Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Przesuń zdjęcie palcem
Bramki: 0:1 Yoichi - 35., 1:1 Ściański - 39., 1:2 Pisula -...

BS Leśnica 4 Liga Opolska 2023/24. Podsumowanie 4. kolejki

LZS Domaszkowice - Polonia Nysa 1:4 (1:2)

Bramki: 0:1 Yoichi - 35., 1:1 Ściański - 39., 1:2 Pisula - 45+3., 1:3 Pisula - 71., 1:4 Ostrowski - 88.

Marcin Nowacki, trener LZS-u
Zagraliśmy dobrze zwłaszcza w pierwszej połowie. Byliśmy przygotowani na Polonię, wiedzieliśmy, czego się po niej spodziewać. Spotkanie było zacięte, chociaż to nasi rywale oddali więcej strzałów. Jednocześnie kolejny raz powtórzyła się nasza zmora tego sezonu – rzut karny przez niefortunne zagranie ręką w polu karnym. Ponadto nasza bramka w 6. minucie nie została uznana. Dopiero po przerwie cofnęliśmy się, musieliśmy trochę pocierpieć w defensywie, ale dobrze wyglądaliśmy. Niestety popełniliśmy katastrofalne błędy, efektem których były dwa stracone gole. Uważam, że zagraliśmy dobrze, tylko zabrakło punktów. Ale cieszy to, że widać progres, jesteśmy coraz lepsi.

Andrzej Moskal, trener Polonii
Poziom meczu oceniam między przeciętnym a dobrym. Nie brakowało walki, dalekich podań. Znacznie lepiej wyglądaliśmy w drugiej połowie, gdy wyczuliśmy rywala i zobaczyliśmy, na co go stać. Dzięki temu dołożyliśmy dwa gole i pewnie wygraliśmy.