Odra Opole przegrała z Polonią Łaziska Górne [VIDEO]

MM
jednaodra.pl
Odra Opole w rozegranym 24 września spotkaniu z Polonią Łaziska Górne przegrała 1:2.

Niebiesko- czerwoni zagrali ładny mecz, za co oklaskami podziękowali im kibice. W pierwszej połowie Opolanie mieli kilka sytuacji, w których mogli trafić do bramki przeciwnika jedna strzały były niecelne. Dopiero w 31 minucie Adam Setla mocnym kopnięciem umieścił piłkę w siatce. Radość zawodników z Opola nie trwała jednak długo ponieważ pod koniec pierwszej części spotkania rywale doprowadzili do remisu.

69 Tour de Pologne w środku lipca

W drugiej połowie mimo ładnej gry Opola to Polonii udało się zdobyć zwycięską bramkę i mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla drużyny z Łazisk Górnych.