Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwa: Kaniów, Lubienia
Pokaż więcej
Jolanta Danuta Stokłosa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYBILLA STELMACH
169
(67,87%)
Grażyna Małgorzata Rudak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO
34
(13,65%)
Konrad Józef Kachel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - KONTYNUACJA ROZWOJU GMINY POPIELÓW
46
(18,47%)
Okręg 2
Sołectwo Popielów ulice: Klasztorna, Kościuszki, Lipie Laski, Leśna, 1 Maja, Odrzańska, Opolska, Podstawie, Poprzeczna, Powolnego, Śluza Zawada, Zajączka
Pokaż więcej
Kornelia Edyta Sluga
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYBILLA STELMACH
79
(55,24%)
Damian Gamrot
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
47
(32,87%)
Damian Ryszard Stasch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO
17
(11,89%)
Okręg 3
Sołectwo Popielów ulice: Brzeska, Jakuba Kani, Kamieniec, Kraszewskiego, Leger, Moniuszki, Ogrodowa, Prusa, Szkolna, Zielona
Pokaż więcej
Nina Szpajcher
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYBILLA STELMACH
115
(48,94%)
Krystyna Anna Glatki-Mika
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
65
(27,66%)
Agnieszka Małgorzata Lyga
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO
55
(23,40%)
Okręg 4
Sołectwo Popielów ulice: Błonie, Chopina, Dworcowa od nr 1 do nr 10, Leśniczówka, Powstańców , Lubieńska, Wolności
Pokaż więcej
Andrzej Jan Rambau
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYBILLA STELMACH
115
(60,85%)
Lidia Kilian-Skupien
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
59
(31,22%)
Sabina Weis
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO
15
(7,94%)
Okręg 5
Sołectwo Popielów ulice: Brzozowa, Dworcowa od nr 11 do końca, Klonowa, Lipka, Spacerowa, Piastowska, Polna, Przyszłości, Sienkiewicza, Sosnowa, Wiatraki
Pokaż więcej
Joanna Urszula Widacha-Cichoń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYBILLA STELMACH
90
(42,25%)
Żaklina Weronika Wilczek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
81
(38,03%)
Marcin Krzysztof Luszczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO
42
(19,72%)
Okręg 6
Sołectwo Stare Siołkowice ulice: Biedaszka, Błonie, Jodłowa, Kopiec, Mały Kopiec, Michała, Powstańców Śląskich, Zacisze
Pokaż więcej
Elwira Elżbieta Niedzwiedz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYBILLA STELMACH
79
(40,51%)
Tomasz Wojciech Graca
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
71
(36,41%)
Krystian Józef Woszek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO
45
(23,08%)
Okręg 7
Sołectwo Stare Siołkowice ulice: Klapacz od nr 1 do nr 26, 1 Maja, Piastowska, Pocztowa, Przyszłości, Słoneczna, Wacława, Wolności, Zamknięta, Zapłocie, Żytnia
Pokaż więcej
Sandra Magdalena Miś-Węgrzyn
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYBILLA STELMACH
144
(70,94%)
Marcin Krzysztof Warzecha
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
59
(29,06%)
Okręg 8
Sołectwo Stare Siołkowice ulice: Boczna, Dolna, Górna, Kowalska, Krótka, Łąkowa, Nowa, Piaskowa, Poprzeczna, Sosnowa, Warszawska, Wiatraki, Zajączka
Pokaż więcej
Halina Anna Jagieła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYBILLA STELMACH
98
(58,33%)
Jerzy Jan Kupczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
53
(31,55%)
Józef Edward Prodlik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO
17
(10,12%)
Okręg 9
Sołectwo Stare Siołkowice ulice: Klapacz od nr 27 do końca, Łączna, Młyńska, Nowa Młyńska, Polna, Zielona
Pokaż więcej
Rafał Kociok
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYBILLA STELMACH
40
(21,74%)
Jordan Józef Miś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
50
(27,17%)
Nikodem Andrzej Żarkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO
10
(5,43%)
Jerzy Jan Thoma
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - KONTYNUACJA ROZWOJU GMINY POPIELÓW
84
(45,65%)
Okręg 10
Sołectwo: Nowe Siołkowice
Pokaż więcej
Jan Henryk Kubiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - KONTYNUACJA ROZWOJU GMINY POPIELÓW
0
(0,00%)
Okręg 11
Sołectwo Karłowice ulice: Bocznobrzeska, Boczna Kolejowa, Brzeska, Cicha, Dworcowa, ks. dr Jana Dzierżona, Karłowiczki, Kościelna, Krótka, Leśniczówka, Marii Konopnickiej, Młyńska, Olszak, Polna, Pokojowa, Rynek, Wapienniki
Pokaż więcej
Anna Barbara Maciążek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYBILLA STELMACH
63
(25,82%)
Tadeusz Negrycz-Berezowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - KONTYNUACJA ROZWOJU GMINY POPIELÓW
79
(32,38%)
Janina Piekarz
KOMITET WYBORCZY STRONNICTWA LUDOWEGO „OJCOWIZNA” RP
87
(35,66%)
Kazimierz Zimny
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
15
(6,15%)
Okręg 12
Sołectwo Karłowice ulice: Henryka Sienkiewicza, Kolejowa, Leśna , Osiedle, Słoneczna, Tęczowa
Pokaż więcej
Stanisław Ryszard Szynkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYBILLA STELMACH
105
(39,77%)
Renata Maria Dunaj
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO
21
(7,95%)
Marzena Agnieszka Semeniuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - KONTYNUACJA ROZWOJU GMINY POPIELÓW
138
(52,27%)
Okręg 13
Sołectwa: Kurznie, Kuźnica Katowska
Pokaż więcej
Paweł Jerzy Walaszczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYBILLA STELMACH
128
(48,30%)
Fabian Łukasz Rudyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO
62
(23,40%)
Alicja Gieża
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - KONTYNUACJA ROZWOJU GMINY POPIELÓW
72
(27,17%)
Agnieszka Angelika Poterek
KOMITET WYBORCZY STRONNICTWA LUDOWEGO „OJCOWIZNA” RP
3
(1,13%)
Okręg 14
Sołectwo: Stobrawa
Pokaż więcej
Paweł Franciszek Chamot
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYBILLA STELMACH
113
(65,32%)
Grażyna Józefa Dziedzic-Kozubek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO
14
(8,09%)
Władysław Zdzisław Budas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - KONTYNUACJA ROZWOJU GMINY POPIELÓW
46
(26,59%)
Okręg 15
Sołectwa: Popielowska Kolonia, Rybna, Stare Kolnie
Pokaż więcej
Mariola Maria Kałuska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYBILLA STELMACH
86
(29,35%)
Małgorzata Katarzyna Szpajcher
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO
99
(33,79%)
Maria Gruszka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - KONTYNUACJA ROZWOJU GMINY POPIELÓW
54
(18,43%)
Sylwia Józefa Gołębiowska-Kaliszczak
KOMITET WYBORCZY STRONNICTWA LUDOWEGO „OJCOWIZNA” RP
54
(18,43%)