Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
gminy: Praszka, Rudniki
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
6
Damian Piotr Troczka
90
(0,93%)
-
8
Jacek Stanisław Owczarek
108
(1,12%)
-
5
Teresa Ewa Wączek
164
(1,70%)
-
1
Stanisław Edward Belka
1 147
(11,87%)
-
4
Krzysztof Adam Pietrzyński
155
(1,60%)
-
3
Kordian Krzysztof Poniatowski
448
(4,64%)
-
7
Sylwia Krystyna Pawelczak
86
(0,89%)
-
2
Marianna Krzykawiak
236
(2,44%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAMY LOKALNIE
-
1
Piotr Rasztar
569
(5,89%)
-
5
Teresa Kalinowska
59
(0,61%)
-
7
Grzegorz Henryk Noga
91
(0,94%)
-
4
Robert Stanisław Bukalski
455
(4,71%)
-
6
Olga Namyślak
45
(0,47%)
-
3
Dariusz Leszek Niedrygoś
277
(2,87%)
-
2
Krystyna Katarzyna Preś
122
(1,26%)
-
8
Bartosz Józef Kałwak
113
(1,17%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
5
Edmund Franciszek Olszowy
145
(1,50%)
-
6
Renata Irena Sieja
71
(0,73%)
-
7
Małgorzata Macheta
36
(0,37%)
-
8
Waldemar Andrzej Przybyła
23
(0,24%)
-
1
Czesław Widera
199
(2,06%)
-
2
Leszek Kałwak
355
(3,67%)
-
3
Dorota Ewa Zając
110
(1,14%)
-
4
Marek Bakalarczyk
111
(1,15%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Henryk Krześniak
361
(3,74%)
-
2
Tadeusz Antoni Mucha
115
(1,19%)
-
3
Katarzyna Stefania Majda
62
(0,64%)
-
4
Andrzej Sylwester Cieślak
52
(0,54%)
-
5
Grażyna Chojnowska
37
(0,38%)
-
6
Artur Szymański
64
(0,66%)
-
7
Anna Katarzyna Chruściel
58
(0,60%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Ryszard Molski
291
(3,01%)
-
1
Krzysztof Józef Chudzicki
924
(9,56%)
-
4
Kornelia Jurczyk
110
(1,14%)
-
3
Aneta Jarząb
423
(4,38%)
-
6
Maria Jolanta Wiatr
319
(3,30%)
-
8
Tomasz Szymański
674
(6,98%)
-
7
Waldemar Jan Majtyka
95
(0,98%)
-
5
Łukasz Marcin Kubica
117
(1,21%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA OLESKA-NASZA PRZYSZŁOŚĆ
-
5
Sabina Ewa Wacowska
36
(0,37%)
-
3
Marcin Paweł Kołacha
77
(0,80%)
-
1
Janusz Józef Tobiś
319
(3,30%)
-
2
Adam Adamski
94
(0,97%)
-
4
Ewelina Polak
89
(0,92%)
-
7
Andrzej Michnik
59
(0,61%)
-
6
Joanna Sylwia Milka
34
(0,35%)
-
8
Artur Chęciński
38
(0,39%)
Okręg 2
gminy: Gorzów Śląski, Radłów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
-
6
Rudolf Jan Gnacy
62
(1,54%)
-
3
Jacek Piotr Wróbel
200
(4,95%)
-
4
Bożena Zajączkowska
115
(2,85%)
-
2
Sylwia Joanna Kus
510
(12,63%)
-
5
Brygida Magdalena Chuć
87
(2,15%)
-
1
Roland Rudolf Fabianek
846
(20,95%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Agnieszka Irena Janikowska-Skupin
10
(0,25%)
-
1
Marek Stefan Rubelt
177
(4,38%)
-
4
Monika Magdalena Kochman
6
(0,15%)
-
6
Gerard Ferdynand Blaszczok
39
(0,97%)
-
2
Leszek Krzysztof Bartela
100
(2,48%)
-
5
Iwona Maria Kutz
7
(0,17%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAMY LOKALNIE
-
1
Beniamin Wincenty Godyla
414
(10,25%)
-
5
Danuta Maria Czuchnicka
44
(1,09%)
-
2
Alojzy Jan Bardorz
127
(3,14%)
-
6
Rafał Józef Gnot
69
(1,71%)
-
3
Regina Elżbieta Szirch
140
(3,47%)
-
4
Teresa Gielsok
128
(3,17%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Mieczysław Andrzej Naumowicz
101
(2,50%)
-
3
Alina Róża Boćko
12
(0,30%)
-
1
Alojzy Gnot
60
(1,49%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Sławomir Jan Kałwak
78
(1,93%)
-
2
Mariola Barbara Gilowska-Madeja
73
(1,81%)
-
3
Kazimierz Wężyk
6
(0,15%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Przemysław Roman Bachowski
171
(4,23%)
-
2
Sandra Barbara Tomys
60
(1,49%)
-
3
Helena Maria Sówka
51
(1,26%)
-
4
Tadeusz Jan Dubiel
119
(2,95%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA OLESKA-NASZA PRZYSZŁOŚĆ
-
4
Justyna Klaudia Wróbel
26
(0,64%)
-
3
Anna Łucja Sikora-Wypasek
16
(0,40%)
-
1
Cezary Andrzej Łuczak
84
(2,08%)
-
2
Paweł Tomasz Oblonk
101
(2,50%)
Okręg 3
gminy: Dobrodzień, Zębowice
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
-
2
Teresa Maria Czaja
384
(8,58%)
-
1
Barbara Maria Kaczmarczyk
542
(12,10%)
-
3
Dariusz Szymon Dykta
179
(4,00%)
-
5
Kamil Mateusz Kisielewicz
153
(3,42%)
-
4
Kamil Piotr Niesłony
129
(2,88%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Aneta Anna Dzikowicz
264
(5,90%)
-
2
Grzegorz Piotr Libera
53
(1,18%)
-
5
Erwin Jan Dziuba
185
(4,13%)
-
3
Alicja Maria Gierach
32
(0,71%)
-
4
Irena Hermańska
47
(1,05%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAMY LOKALNIE
-
6
Maria Joanna Sitarska
34
(0,76%)
-
1
Dionizy Jerzy Brylka
487
(10,88%)
-
2
Beata Małgorzata Kubiciel
324
(7,24%)
-
3
Krystian Joachim Jarzombek
140
(3,13%)
-
4
Małgorzata Magdalena Szaton
45
(1,00%)
-
5
Manfred Norbert Barowski
56
(1,25%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Małgorzata Anna Ochman-Lizurek
251
(5,61%)
-
3
Kamil Marek Tangermann
61
(1,36%)
-
2
Brygida Marta Langer
130
(2,90%)
-
4
Anna Grzebińska
151
(3,37%)
-
5
Jonasz Dominik Sowada
69
(1,54%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA OLESKA-NASZA PRZYSZŁOŚĆ
-
1
Stanisław Adam Grzesik
364
(8,13%)
-
5
Joachim Tomasz Ptok
97
(2,17%)
-
2
Sylwia Maria Wiśniewska
116
(2,59%)
-
3
Eugeniusz Stefan Konik
102
(2,28%)
-
4
Wioletta Maria Koźlik
83
(1,85%)
Okręg 4
gmina Olesno
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
-
3
Krzysztof Franciszek Baron
122
(2,15%)
-
4
Aneta Maria Pyka
73
(1,29%)
-
1
Damian Józef Hutsch
486
(8,57%)
-
5
Adrian Józef Lesch
72
(1,27%)
-
2
Joanna Renata Szubert
212
(3,74%)
-
6
Ewa Sojka
38
(0,67%)
-
7
Sebastian Marek Jokiel
169
(2,98%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Wiesław Stanisław Waroch
68
(1,20%)
-
7
Witold Tomasz Głogowski
104
(1,83%)
-
2
Krzysztof Kazimierz Antonowicz
147
(2,59%)
-
1
Katarzyna Wiecha
255
(4,50%)
-
5
Jan Kazimierz Górski
49
(0,86%)
-
4
Joanna Lidia Lech
74
(1,31%)
-
6
Grażyna Kamińska
60
(1,06%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAMY LOKALNIE
-
1
Jan Mateusz Praszczyk
110
(1,94%)
-
2
Linda Maria Wolna
137
(2,42%)
-
7
Patrycja Małgorzata Sigmund-Pluta
51
(0,90%)
-
3
Krzysztof Piotr Owczarski
55
(0,97%)
-
6
Alfred Piotr Nowak
34
(0,60%)
-
5
Ewelina Urszula Deja
37
(0,65%)
-
4
Monika Wanda Świt
26
(0,46%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
5
Ewa Monika Warzecha
23
(0,41%)
-
2
Bożena Lidia Dubas
104
(1,83%)
-
3
Marzena Daniela Bazuń
25
(0,44%)
-
4
Sebastian Jan Jurczyk
31
(0,55%)
-
6
Andrzej Paweł Pruski
30
(0,53%)
-
1
Paweł Piotr Polak
270
(4,76%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Justyna Sabina Wengel
26
(0,46%)
-
1
Józef Krzemiński
80
(1,41%)
-
3
Andrzej Wiesław Zgajewski
22
(0,39%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Zdzisław Ryszard Pytka
144
(2,54%)
-
1
Henryk Józef Zug
362
(6,38%)
-
3
Lila Maria Matusiak-Brzęczek
134
(2,36%)
-
4
Rafael Szymon Wolny
88
(1,55%)
-
6
Katarzyna Wioletta Podusowska
57
(1,01%)
-
7
Maria Anna Kaniuka
58
(1,02%)
-
5
Jan Stanisław Pisarek
91
(1,60%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA OLESKA-NASZA PRZYSZŁOŚĆ
-
3
Ewa Maria Cichoń
476
(8,40%)
-
4
Korneliusz Adam Wiatr
153
(2,70%)
-
2
Janusz Paweł Wojczyszyn
466
(8,22%)
-
6
Bernadeta Maria Gurok-Imiołczyk
73
(1,29%)
-
5
Joanna Maria Hęcińska
191
(3,37%)
-
7
Ernest Paweł Hober
156
(2,75%)
-
1
Piotr Stanisław Antkowiak
231
(4,07%)