Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Kędzierzyn-Koźle-osiedla: Rogi, Południe, Zachód, Stare Miasto, Kłodnica, Pogorzelec, Kuźniczka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
-
1
Józef Andrzej Gisman
905
(8,65%)
-
7
Ewa Augustyniak
16
(0,15%)
-
4
Anna Elżbieta Plonka
79
(0,75%)
-
3
Sabina Maria Reszka
154
(1,47%)
-
6
Małgorzata Iwona Dudek
15
(0,14%)
-
8
Daniel Józef Barteczko
40
(0,38%)
-
2
Waldemar Wczasek
243
(2,32%)
-
5
Bernard Armin Sołga
28
(0,27%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SABINY NOWOSIELSKIEJ - KOALICJA OBYWATELSKA
-
5
Danuta Anna Ceglarek
243
(2,32%)
-
3
Izabela Monika Migocz
372
(3,55%)
-
4
Stanisław Mieczysław Węgrzyn
663
(6,33%)
-
6
Anna Jellinek
166
(1,59%)
-
7
Patrick Joachim Gohla
45
(0,43%)
-
1
Dariusz Jan Szymański
1 014
(9,69%)
-
8
Robert Dominik Wencel
294
(2,81%)
-
2
Paweł Jan Masełko
1 533
(14,65%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Antoni Alfons Komor
64
(0,61%)
-
4
Ewa Mariola Winnicka
79
(0,75%)
-
3
Rafał Danielski
44
(0,42%)
-
1
Bożena Twers
215
(2,05%)
-
6
Katarzyna Jolanta Bulak
42
(0,40%)
-
5
Henryk Jan Potęga
39
(0,37%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI Z MARKIEM PIASECKIM
-
5
Jadwiga Barbara Nowak
95
(0,91%)
-
2
Barbara Szczepańska-Majcher
232
(2,22%)
-
1
Rafał Adam Olejnik
937
(8,95%)
-
6
Anna Maria Nepelska-Żak
68
(0,65%)
-
4
Wojciech Jan Rajchel
132
(1,26%)
-
3
Karolina Antonina Derej
319
(3,05%)
-
7
Przemysław Piotr Pawlik
245
(2,34%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
8
Mieczysław Majer
97
(0,93%)
-
1
Andrzej Sławomir Krebs
840
(8,03%)
-
4
Krzysztof Stanisław Błach
314
(3,00%)
-
3
Grzegorz Sławomir Mateja
132
(1,26%)
-
6
Elżbieta Helena Domerecka
91
(0,87%)
-
2
Dorota Wiktoria Dziuba
278
(2,66%)
-
5
Grzegorz Fuławka
134
(1,28%)
-
7
Lidia Jadwiga Kryś
259
(2,47%)
Okręg 2
Miasto Kędzierzyn-Koźle-osiedla: Śródmieście, Piastów, Blachownia, Przyjaźni, Lenartowice, Cisowa, Sławięcice, Miejsce Kłodnickie, Azoty
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
-
4
Beata Maria Szip
89
(0,80%)
-
2
Sylwia Benedykta Swoboda
35
(0,31%)
-
1
Jerzy Augustyn Rosenhof
406
(3,64%)
-
3
Lidia Helena Żukowska
25
(0,22%)
-
5
Martyna Teresa Krawiec
37
(0,33%)
-
9
Łukasz Marek Bonk
83
(0,74%)
-
6
Gabriela Maria Wieczorek
47
(0,42%)
-
8
Adam Edward Piróg
25
(0,22%)
-
7
Piotr Paweł Przygoda
25
(0,22%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SABINY NOWOSIELSKIEJ - KOALICJA OBYWATELSKA
-
9
Grzegorz Bogdan Mankiewicz
267
(2,39%)
-
1
Małgorzata Cecylia Tudaj
2 103
(18,84%)
-
7
Tomasz Janusz Radłowski
278
(2,49%)
-
3
Jadwiga Kuźbida
419
(3,75%)
-
6
Magdalena Urszula Szyndzielorz
305
(2,73%)
-
5
Grzegorz Stanisław Kodź
134
(1,20%)
-
8
Bożena Łotecka
395
(3,54%)
-
4
Bożena Małgorzata Jankowska
327
(2,93%)
-
2
Piotr Józef Jahn
601
(5,38%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
3
Tadeusz Witko
170
(1,52%)
-
4
Hanna Magdalena Chęć
37
(0,33%)
-
1
Edward Marcin Delewicz
280
(2,51%)
-
2
Artur Fryderyk Widłak
101
(0,90%)
-
9
Stanisław Będkowski
126
(1,13%)
-
5
Genowefa Kielesińska
16
(0,14%)
-
7
Anna Beata Kowalczyk
67
(0,60%)
-
8
Adam Dariusz Giet
267
(2,39%)
-
6
Maria Lewandowska
58
(0,52%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI Z MARKIEM PIASECKIM
-
1
Tomasz Paweł Wantuła
1 034
(9,26%)
-
6
Magdalena Anna Mazur
86
(0,77%)
-
3
Marek Władysław Chodakowski
323
(2,89%)
-
4
Dariusz Piotr Krywionek
78
(0,70%)
-
7
Arleta Magdalena Besaraba
24
(0,21%)
-
2
Olga Pokorska-Młodzińska
97
(0,87%)
-
8
Tadeusz Michał Droszczak
104
(0,93%)
-
5
Tomasz Jarosław Daroszewski
37
(0,33%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Andrzej Piotr Lachowicz
1 368
(12,25%)
-
3
Ewa Katarzyna Januszek
127
(1,14%)
-
7
Jerzy Kazimierz Pałys
291
(2,61%)
-
2
Piotr Kutyła
222
(1,99%)
-
4
Wioletta Ewa Smaga
197
(1,76%)
-
6
Ewa Bogumiła Emerling
31
(0,28%)
-
5
Mariusz Piotr Zwarycz
120
(1,07%)
-
8
Izabela Małgorzata Szostak
184
(1,65%)
-
9
Krzysztof Rafał Janik
119
(1,07%)
Okręg 3
Gminy: Pawłowiczki, Reńska Wieś
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
-
2
Marek Józef Froelich
279
(5,84%)
-
6
Jan Stefan Greinert
218
(4,57%)
-
3
Barbara Maria Wołowska
454
(9,51%)
-
1
Marian Wojciechowski
977
(20,46%)
-
4
Maria Jolanta Ksoll
157
(3,29%)
-
5
Angelika Katarzyna Wielgan
68
(1,42%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SABINY NOWOSIELSKIEJ - KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Jadwiga Teresa Mroczko
501
(10,49%)
-
6
Ryszard Henryk Sudół
132
(2,76%)
-
3
Andrzej Stanisław Lewczak
141
(2,95%)
-
2
Jolanta Małgorzata Belko
44
(0,92%)
-
4
Janusz Czesław Szulka
40
(0,84%)
-
5
Elżbieta Mariola Stalmasińska
28
(0,59%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
3
Piotr Dawid Wąsik
42
(0,88%)
-
1
Kinga Karolina Błaszczak
98
(2,05%)
-
4
Irena Emilia Mrozek
49
(1,03%)
-
2
Andrzej Michał Brunagiel
31
(0,65%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI Z MARKIEM PIASECKIM
-
5
Fryderyk Paweł Trautberg
117
(2,45%)
-
2
Adam Antoni Machulak
176
(3,69%)
-
4
Jolanta Rzeżacz
43
(0,90%)
-
3
Dominika Maria Marzec
116
(2,43%)
-
1
Arnold Józef Bula
234
(4,90%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Sebastian Szklarczyk
370
(7,75%)
-
3
Piotr Patryk Friedla
106
(2,22%)
-
4
Urszula Maria Goliat
47
(0,98%)
-
5
Renata Maria Winkler
46
(0,96%)
-
6
Ewa Halina Krauz
53
(1,11%)
-
2
Mariusz Albin Konopka
208
(4,36%)
Okręg 4
Gminy: Bierawa, Cisek, Polska Cerekiew
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
-
3
Ireneusz Smal
458
(7,59%)
-
1
Danuta Maria Wróbel
951
(15,76%)
-
5
Sonia Elżbieta Weleda-Sitek
290
(4,81%)
-
6
Joanna Marta Kubica
87
(1,44%)
-
4
Paweł Alojzy Ryborz
317
(5,25%)
-
2
Alojzy Jan Parys
912
(15,11%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SABINY NOWOSIELSKIEJ - KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Łucja Dzimiera
105
(1,74%)
-
3
Bronisław Piróg
263
(4,36%)
-
4
Lucyna Agnieszka Neuwald
96
(1,59%)
-
5
Krzysztof Chałat
58
(0,96%)
-
1
Henryk Chromik
573
(9,49%)
-
6
Dominika Zuzanna Kornas
115
(1,91%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
6
Dariusz Mirosław Żaczek
9
(0,15%)
-
5
Paweł Kazimierz Piasecki
45
(0,75%)
-
3
Sabrina Beata Krupa
34
(0,56%)
-
2
Marek Jacek Matula
25
(0,41%)
-
4
Renata Skolik
36
(0,60%)
-
1
Żaklina Zaremba
90
(1,49%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI Z MARKIEM PIASECKIM
-
2
Marek Stanisław Piątek
206
(3,41%)
-
1
Mariusz Janusz Machulak
278
(4,61%)
-
4
Lidia Natalia Pieczonka
51
(0,85%)
-
3
Łukasz Waldemar Wolny
89
(1,47%)
-
5
Ewa Olszynka
89
(1,47%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Sylwia Sonia Gajewska
79
(1,31%)
-
4
Andrzej Grzegorz Emerling
20
(0,33%)
-
1
Jan Jerzy Damboń
334
(5,53%)
-
2
Wiesława Maria Podgórska
147
(2,44%)
-
5
Monika Połulich
68
(1,13%)
-
6
Jan Cieślak
210
(3,48%)