Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
gmina: Głubczyce
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY ZIEMI GŁUBCZYCKIEJ
-
5
Andrzej Michał Walczak
42
(0,45%)
-
1
Bogdan Kulik
584
(6,28%)
-
4
Ewa Krystyna Błażków
26
(0,28%)
-
8
Katarzyna Ewa Bryła-Warzecha
5
(0,05%)
-
9
Agnieszka Anna Sabina
21
(0,23%)
-
10
Sławomir Jerzy Musiał
201
(2,16%)
-
7
Andrzej Wiesław Majewski
38
(0,41%)
-
2
Aleksandra Józefa Bobkier
199
(2,14%)
-
6
Liliana Małgorzata Dąbrowa
55
(0,59%)
-
3
Kazimierz Bedryj
162
(1,74%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA ZIEMIA GŁUBCZYCKA
-
7
Józef Uhryn
49
(0,53%)
-
6
Adam Józef Jakubowski
159
(1,71%)
-
1
Piotr Bogdan Soczyński
956
(10,28%)
-
4
Wiesław Bednarski
177
(1,90%)
-
5
Danuta Maria Frączek
73
(0,79%)
-
2
Bartosz Włodzimierz Rudziński
598
(6,43%)
-
3
Małgorzata Krystyna Krywko-Trznadel
121
(1,30%)
-
8
Aleksandra Tomczak
34
(0,37%)
-
10
Wojciech Przemysław Bernacki
73
(0,79%)
-
9
Agata Dorota Kapij
62
(0,67%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY POWIATU GŁUBCZYCKIEGO
-
7
Anna Barbara Rogala
56
(0,60%)
-
4
Teresa Michalina Zakrzyk
67
(0,72%)
-
2
Maria Małgorzata Farasiewicz
521
(5,60%)
-
6
Jan Wac
61
(0,66%)
-
3
Michał Zbigniew Dobrowolski
110
(1,18%)
-
8
Stanisław Ciapa
23
(0,25%)
-
5
Stanisław Lech Szczerbak
45
(0,48%)
-
9
Beata Madera
66
(0,71%)
-
10
Halina Jolanta Płotek
53
(0,57%)
-
1
Stanisław Krzaczkowski
460
(4,95%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
8
Wiesław Antoni Czerepak
48
(0,52%)
-
3
Andrzej Wesołowski
172
(1,85%)
-
9
Zuzanna Zofia Wardawy
70
(0,75%)
-
2
Krzysztof Ryszard Tichanów
114
(1,23%)
-
1
Anita Barbara Juchno
349
(3,75%)
-
5
Bolesław Jan Darłak
93
(1,00%)
-
4
Magdalena Jolanta Wiercioch
50
(0,54%)
-
6
Iwona Węgrzyn
35
(0,38%)
-
7
Adam Andrzej Leliński
284
(3,05%)
-
10
Tomasz Jerzy Kaliwoda
69
(0,74%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE NA RZECZ DZIAŁALNOŚCI LOKALNEJ RAZEM DLA GŁUBCZYC
-
10
Aleksandra Barbara Majewska
55
(0,59%)
-
1
Joanna Ryszarda Mróz
207
(2,23%)
-
7
Danuta Maria Zając
12
(0,13%)
-
2
Tadeusz Piątkowski
127
(1,37%)
-
3
Adam Tadeusz Dołhan
60
(0,65%)
-
9
Grzegorz Gigoń
33
(0,35%)
-
6
Eugeniusz Marian Pietryk
27
(0,29%)
-
5
Mirosław Daniel Kwaśnik
48
(0,52%)
-
8
Aleksandra Joanna Śliwińska
9
(0,10%)
-
4
Zuzanna Alicja Zapotoczna
24
(0,26%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Jerzy Kazimierz Naszkiewicz
996
(10,71%)
-
2
Leszek Dominik Bac
313
(3,37%)
-
5
Jolanta Dorota Chabin
40
(0,43%)
-
7
Joanna Maria Horodyska
61
(0,66%)
-
3
Krzysztof Andrzej Hajda
201
(2,16%)
-
10
Maciej Antoni Antoszczyszyn
79
(0,85%)
-
6
Jerzy Stanisław Ciaciura
132
(1,42%)
-
9
Jadwiga Słota
77
(0,83%)
-
4
Joanna Kazimiera Brewus
96
(1,03%)
-
8
Krystyna Barbara Potwora
60
(0,65%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
5
Grzegorz Paweł Żelazny
31
(0,33%)
-
3
Jarosław Henryk Toporowski
28
(0,30%)
-
4
Kamila Maria Sałdak
10
(0,11%)
-
2
Jarosław Kluz
40
(0,43%)
-
1
Katarzyna Agnieszka Malik - Mendelska
130
(1,40%)
-
6
Krzysztof Zięba
9
(0,10%)
-
7
Grażyna Bieniarz
12
(0,13%)
Okręg 2
gminy: Baborów, Branice, Kietrz
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY ZIEMI GŁUBCZYCKIEJ
-
10
Natalia Kamila Dykacz
25
(0,26%)
-
1
Benedykt Augustyn Pospiszyl
408
(4,30%)
-
2
Czesław Gil
165
(1,74%)
-
4
Edward Waldemar Czyszczoń
346
(3,65%)
-
3
Bogumiła Ewa Polaczy
28
(0,30%)
-
8
Wiesław Zbigniew Ciastoń
64
(0,68%)
-
7
Halina Anna Zdaniak
87
(0,92%)
-
6
Elżbieta Dzierża
18
(0,19%)
-
9
Lidia Maria Nahaczewska
16
(0,17%)
-
11
Jacek Czesław Lach
35
(0,37%)
-
5
Mieczysław Jakubowski
64
(0,68%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA ZIEMIA GŁUBCZYCKA
-
1
Irena Sapa
508
(5,36%)
-
2
Jolanta Mirosława Brzeszczak
114
(1,20%)
-
3
Mieczysław Bedryj
243
(2,56%)
-
4
Jacek Kopaniecki
96
(1,01%)
-
10
Dariusz Marek Ciesielski
54
(0,57%)
-
9
Monika Teresa Kostrzewa
30
(0,32%)
-
8
Marian Tadeusz Stania
31
(0,33%)
-
6
Jadwiga Tarnowska
48
(0,51%)
-
5
Anna Elżbieta Rydzik
121
(1,28%)
-
7
Piotr Paweł Kukuczka
81
(0,85%)
-
11
Roman Pasikowski
30
(0,32%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY POWIATU GŁUBCZYCKIEGO
-
4
Anna Monika Bałuszyńska
89
(0,94%)
-
1
Józef Jan Kozina
977
(10,31%)
-
5
Bronisława Pawlik
157
(1,66%)
-
3
Tadeusz Franciszek Mańkiewicz
150
(1,58%)
-
7
Stanisław Bogusław Bielski
8
(0,08%)
-
2
Radosław Bartłomiej Gorzko
855
(9,02%)
-
8
Jan Józef Jasion
226
(2,38%)
-
6
Zbigniew Marczak
70
(0,74%)
-
10
Norbert Karol Łopata
14
(0,15%)
-
11
Aneta Janina Siorak
15
(0,16%)
-
9
Agata Mróz
114
(1,20%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
3
Józef Małek
150
(1,58%)
-
4
Joanna Maria Jacheć
52
(0,55%)
-
2
Alina Teresa Woniakowska
111
(1,17%)
-
1
Tadeusz Krupa
313
(3,30%)
-
5
Zbigniew Mruk
130
(1,37%)
-
10
Mirosław Antoni Kawulok
34
(0,36%)
-
11
Krystian Rafał Isański
10
(0,11%)
-
7
Małgorzata Apostel
12
(0,13%)
-
8
Marian Kazimierz Suliga
13
(0,14%)
-
6
Piotr Tomasz Enenkiel
87
(0,92%)
-
9
Maria Kulpa
39
(0,41%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE NA RZECZ DZIAŁALNOŚCI LOKALNEJ RAZEM DLA GŁUBCZYC
-
4
Magdalena Maria Orman
16
(0,17%)
-
8
Beata Helena Broszko
27
(0,28%)
-
2
Anna Zofia Bunczek-Mróz
169
(1,78%)
-
1
Dariusz Adam Kaśków
143
(1,51%)
-
3
Stanisław Preisner
71
(0,75%)
-
10
Iwona Bernadeta Zajczek
40
(0,42%)
-
11
Stanisław Kaliciński
16
(0,17%)
-
7
Krzysztof Stefan Polman
34
(0,36%)
-
5
Krzysztof Karol Komplikowicz
36
(0,38%)
-
9
Marzena Anna Białowicz
39
(0,41%)
-
6
Cezary Leon Wanat
120
(1,27%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Marian Stanisław Podkówka
330
(3,48%)
-
11
Artur Czechowicz
388
(4,09%)
-
9
Mariola Iwona Łapuńko
18
(0,19%)
-
1
Tomasz Szczepan Ognisty
641
(6,76%)
-
8
Sabina Barbara Żywina
117
(1,23%)
-
6
Czesław Świętanowski
152
(1,60%)
-
7
Leszek Adam Zając
93
(0,98%)
-
4
Andrzej Antoni Korczyński
272
(2,87%)
-
5
Barbara Krystyna Orjan
131
(1,38%)
-
2
Stefan Besz
286
(3,02%)
-
10
Małgorzata Lenart
101
(1,07%)