Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Brzeg ulice: 3 Maja, Agrestowa, Blacharska, Błonie, Bolesława Chrobrego, Cegielniana, Chopina, Cicha, Czereśniowa, Dębowa, Długa, Drzymały, Dzierżonia, Emilii Plater, Filozofów, Garbarska, Górna, Grobli, Jabłkowa, Jagodowa, Jezuitów, Kapucyńska, Karłowicza, Kępa Młyńska, Kościelna, Kowalska, Krakusa, Krzywa, Kwiatowa, Lekarska, Liliowa, Lompy, Lwowska, Malinowa, Małujowicka, Mały Rynek, Mleczna, Młynarska, Nadbrzeżna, Nadodrzańska, Oławska, Orla, Panieńska, Pańska, Partyzantów, Plac Bramy Wrocławskiej, Plac Drzewny, Plac Koszarowy, Plac Kościelny, Plac Młynów, Plac Moniuszki, Plac nad Odrą, Plac Zamkowy, Polska, Pomorska, Poziomkowa, Prochowa, Reja, Różana, Rynek, Rzeźnicza, Słoneczna, Stare Koszary, Staromiejska, Strzelecka, Sukiennice, Szpitalna, Śliwkowa, Świętej Jadwigi, Tęczowa, Wał Śluzowy, Wileńska, Wiśniowa, Władysława Jagiełły, Wojciecha, Wojska Polskiego, Wrocławska, Wysoka, Wyspiańskiego, Zakonnic, Zamkowa, Zielona.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Ewa Cielibała
19
(0,66%)
-
3
Andrzej Witkowski
112
(3,87%)
-
2
Krystian Zdzisław Ławreniuk
85
(2,94%)
-
4
Małgorzata Elżbieta Baranowska
42
(1,45%)
-
7
Renata Elżbieta Jabłońska - Denes
65
(2,25%)
-
1
Wojciech Stanisław Komarzyński
580
(20,06%)
-
6
Robert Paweł Duda
47
(1,63%)
KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO ROZWOJU ZIEMI BRZESKIEJ
-
3
Tomasz Józef Woroszczuk
24
(0,83%)
-
1
Robert Maciej Karlikowski
186
(6,43%)
-
2
Iwona Anna Krzysztofek
146
(5,05%)
-
4
Mirosława Sorokowska
12
(0,41%)
-
5
Jadwiga Długosz
34
(1,18%)
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA
-
2
Michał Kwiatkowski
29
(1,00%)
-
3
Maciej Całus
24
(0,83%)
-
4
Wioletta Maria Dłucha
14
(0,48%)
-
6
Tomasz Andrzej Kania
14
(0,48%)
-
5
Katarzyna Izabella Chwastowska
7
(0,24%)
-
1
Aleksandra Urszula Wróblewska
51
(1,76%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Jadwiga Danuta Kulczycka
439
(15,18%)
-
2
Tomasz Fronckiewicz
143
(4,94%)
-
4
Adam Jacek Pawlik
85
(2,94%)
-
3
Renata Anna Listowska
160
(5,53%)
-
6
Elżbieta Izabela Puszczewicz-Salak
58
(2,01%)
-
5
Wiesław Grzegorz Zakrzewski
17
(0,59%)
-
7
Robert Marek Wojewódka
48
(1,66%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIE DLA WIĘZIENIA TAK DLA POŁĄCZENIA
-
2
Małgorzata Wajda
64
(2,21%)
-
3
Łukasz Przemysław Mardas
55
(1,90%)
-
5
Adam Grzegorz Głowacki
72
(2,49%)
-
6
Magdalena Eugenia Duraj
14
(0,48%)
-
1
Tomasz Radosław Wikieł
145
(5,01%)
-
4
Urszula Łazarczyk
57
(1,97%)
-
7
Kamilla Kinga Góral
44
(1,52%)
Okręg 2
Miasto Brzeg ulice: Bohaterów Monte Cassino, Chorążych, Fabryczna, Herberta, Kamienna, Kolejowa, Kombatantów, Kotlarska, Kruszyńska, Krzyszowica, Księcia Jerzego II Piasta, Mickiewicza, Mossora, Nowy Rynek, Nysańska, Ofiar Katynia, Pierwszej Brygady, Piwowarska, Polna, Powstańców Śląskich, Rybacka, Rzemieślnicza, Saperska, Sikorskiego, Szkolna, Wita Stwosza, Władysława Łokietka, Ziemi Tarnowskiej
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Liliana Adriana Kołecka
51
(1,64%)
-
1
Janusz Żebrowski
465
(14,99%)
-
6
Anna Maria Łabudek
61
(1,97%)
-
4
Agnieszka Anna Koczur
34
(1,10%)
-
7
Franciszek Antoni Moszumański
65
(2,10%)
-
3
Dariusz Wojciech Socha
195
(6,29%)
-
2
Jacek Juchniewicz
167
(5,38%)
KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO ROZWOJU ZIEMI BRZESKIEJ
-
4
Agnieszka Anna Nowak - Partykiewicz
29
(0,93%)
-
1
Elżbieta Maria Kużdżał
251
(8,09%)
-
5
Jacek Zdzisław Solski
19
(0,61%)
-
2
Mariusz Marcin Kolekta
61
(1,97%)
-
6
Janusz Waldemar Włodarczyk
54
(1,74%)
-
3
Maria Jantosz
13
(0,42%)
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA
-
1
Karolina Joanna Sobolewska
95
(3,06%)
-
2
Małgorzata Anna Augustyn
34
(1,10%)
-
4
Mariusz Kościelny
14
(0,45%)
-
5
Agnieszka Sylwia Kubies
16
(0,52%)
-
3
Tomasz Paweł Seiffert
2
(0,06%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
6
Krystyna Zaręba
84
(2,71%)
-
1
Piotr Adam Szpulak
392
(12,64%)
-
2
Henryk Mieczysław Knera
98
(3,16%)
-
5
Barbara Genowefa Kamińska
30
(0,97%)
-
3
Teresa Mirosława Dominik
69
(2,22%)
-
7
Paweł Feliks Grabowski
134
(4,32%)
-
4
Artur Kręcisz
101
(3,26%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIE DLA WIĘZIENIA TAK DLA POŁĄCZENIA
-
4
Sabina Karolina Urban- Wierna
2
(0,06%)
-
2
Anna Marzena Głogowska
378
(12,19%)
-
6
Jakub Marcin Małkus
17
(0,55%)
-
1
Agnieszka Pacek
110
(3,55%)
-
7
Janusz Zbigniew Zdyb
16
(0,52%)
-
5
Henryka Regina Maiwald
7
(0,23%)
-
3
Marcin Paweł Łosiowski
38
(1,23%)
Okręg 3
Miasto Brzeg ulice: 1 Maja, Bohaterów Westerplatte, Broniewskiego, Brzechwy, Ciepłownicza, Dąbrowskiej, Działkowa, Elektryczna, Gaj, Gdańska, Generała Grota Roweckiego, Górnośląska, Grudziądzka, Janczarskiego, Kani, Karola Szymanowskiego, Katowicka, Kopernika, Korczaka, Korfantego, Kościuszki, Księdza Makarskiego, Majora Sucharskiego, Makuszyńskiego, Morcinka, Norwida, Orzeszkowej, Plac Dąbrowskiego, Poprzeczna, Porazińskiej, Poznańska, Prusa, Ptasia, Reymonta, Składowa, Słowackiego, Starobrzeska, Struga, Szancera, Tetmajera, Toruńska, Tuwima, Żeromskiego, Żołnierzy Wyklętych.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Eugeniusz Zwierzchowski
120
(3,27%)
-
4
Anna Katarzyna Stasiorowska
47
(1,28%)
-
1
Mariusz Waldemar Andruchowicz
429
(11,68%)
-
3
Małgorzata Elżbieta Misztal
253
(6,89%)
-
6
Henryka Bogumiła Stankiewicz
62
(1,69%)
-
5
Piotr Krzysztof Medyński
132
(3,59%)
-
7
Krzysztof Józef Grabowiecki
361
(9,83%)
KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO ROZWOJU ZIEMI BRZESKIEJ
-
2
Iwona Stanisława Waszczykowska
20
(0,54%)
-
3
Henryk Marszałek
28
(0,76%)
-
7
Paweł Jan Korycki
137
(3,73%)
-
1
Zdzisław Bagiński
133
(3,62%)
-
5
Joanna Magdalena Bogacka
24
(0,65%)
-
6
Dorota Podsiadła
27
(0,73%)
-
4
Leokadia Skoczek
25
(0,68%)
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA
-
1
Marcin Roman Senftleben
63
(1,71%)
-
2
Dorota Rybacka
15
(0,41%)
-
3
Ewelina Ewa Klimek
22
(0,60%)
-
5
Michał Naróg
14
(0,38%)
-
4
Marcin Łukasz Raczkowski
32
(0,87%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Janusz Ireneusz Wójcik
319
(8,68%)
-
2
Bożena Anna Szczęsna
336
(9,15%)
-
3
Ewa Aleksandra Kozioł
174
(4,74%)
-
6
Grażyna Joanna Pala
17
(0,46%)
-
4
Stanisław Fedorów
158
(4,30%)
-
5
Marek Podgajny
83
(2,26%)
-
7
Piotr Jan Karpowicz
66
(1,80%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIE DLA WIĘZIENIA TAK DLA POŁĄCZENIA
-
5
Marta Aleksandra Adamczyk
15
(0,41%)
-
4
Joanna Ewa Okoniewska
15
(0,41%)
-
7
Wojciech Józef Janas
29
(0,79%)
-
6
Michał Julian Smuga
40
(1,09%)
-
2
Waldemar Piotr Łużyński
68
(1,85%)
-
3
Małgorzata Słodkowska
82
(2,23%)
-
1
Grzegorz Surdyka
328
(8,93%)
Okręg 4
Miasto Brzeg ulice: Armii Krajowej, Chocimska, Cisowa, Fredry, Generała Andersa, Głowackiego, Grunwaldzka, Hetmana Tarnowskiego, Jana Pawła II, Jaśminowa, Jodłowa, Kardynała Wyszyńskiego, Kasztanowa, Kilińskiego, Kochanowskiego, Konopnickiej, Króla Jana III, Krótka, Księdza Popiełuszki, Kusocińskiego, Lechicka, Legionistów, Lipowa, Marszałka Piłsudskiego, Marysieńki, Modrzewiowa, Myczkowskiego, Piastowska, Plac Dworcowy, Planty, Platanowa, Robotnicza, Skłodowskiej, Słowiańska, Sobieskiego, Spacerowa, Sportowa, Topolowa, Towarowa, Trzech Kotwic, Wiedeńska, Wierzbowa, Włościańska, Wolności, Wydarzeń Brzeskich 1966 r. , Zapolskiej
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Jerzy Piotr Wrębiak
810
(21,00%)
-
4
Jadwiga Walasek
76
(1,97%)
-
2
Kazimierz Antonii Kozłowski
199
(5,16%)
-
3
Ryszard Adam Wirga
105
(2,72%)
-
5
Teresa Nowosielska
42
(1,09%)
-
6
Ryszard Tadeusz Różański
106
(2,75%)
-
7
Patrycja Magdalena Sobczyńska
24
(0,62%)
-
8
Leszek Lipiński
65
(1,68%)
KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO ROZWOJU ZIEMI BRZESKIEJ
-
5
Joanna Władysława Sławska
7
(0,18%)
-
1
Andrzej Marek Jędrzejko
142
(3,68%)
-
7
Kacper Antoni Klichta
20
(0,52%)
-
3
Iwona Maria Pasierska
81
(2,10%)
-
2
Radosław Stanisław Preis
226
(5,86%)
-
6
Bernard Karol Oestreicher
30
(0,78%)
-
4
Anna Emilia Kuliczkowska
8
(0,21%)
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA
-
3
Andrzej Michał Wolański
39
(1,01%)
-
1
Grzegorz Kołodziejski
93
(2,41%)
-
2
Elżbieta Bożena Małkus
6
(0,16%)
-
4
Magdalena Weronika Młodzianowska
8
(0,21%)
-
5
Kinga Maria Grycan
15
(0,39%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
5
Jadwiga Trzęsowska
50
(1,30%)
-
1
Jacek Rafał Niesłuchowski
563
(14,59%)
-
3
Roman Andrzej Sachaj
88
(2,28%)
-
2
Renata Ewa Biss
275
(7,13%)
-
7
Janina Podobińska
58
(1,50%)
-
8
Waldemar Karol Wysocki
27
(0,70%)
-
4
Maria Chlebowska
101
(2,62%)
-
6
Aleksander Smutny
34
(0,88%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIE DLA WIĘZIENIA TAK DLA POŁĄCZENIA
-
2
Iwona Ewa Studniczka
35
(0,91%)
-
6
Natalia Ewelina Maiwald
8
(0,21%)
-
1
Grzegorz Tomasz Chrzanowski
442
(11,46%)
-
3
Kamil Szeremet
12
(0,31%)
-
4
Wojciech Marek Wójcik
22
(0,57%)
-
7
Marta Czerniak
9
(0,23%)
-
8
Karolina Magdalena Miśkiewicz- Wikieł
12
(0,31%)
-
5
Paweł Marian Głogowski
20
(0,52%)