Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
gminy: Dąbrowa, Niemodlin, Tułowice
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Kazimierz Stanisław Górski
917
(9,64%)
-
3
Wiesław Plewa
649
(6,82%)
-
2
Marek Wiesław Florianowicz
228
(2,40%)
-
4
Roksana Agnieszka Odziomek
249
(2,62%)
-
5
Anna Maria Mnich
59
(0,62%)
-
6
Joanna Maria Krzyśków
217
(2,28%)
-
7
Krzysztof Konrad Bartków
366
(3,85%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
-
5
Edmund Joachim Hullin
62
(0,65%)
-
6
Henryk Józef Leipelt
37
(0,39%)
-
1
Monika Jadwiga Wittek
412
(4,33%)
-
2
Georg Gonschior
312
(3,28%)
-
4
Maria Julia Skroś
44
(0,46%)
-
3
Norbert Paweł Prokop
195
(2,05%)
-
7
Elżbieta Ewa Marcinkowska-Kowalik
91
(0,96%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Jolanta Ewa Wiśniewska
219
(2,30%)
-
1
Jan Krzesiński
777
(8,17%)
-
4
Kazimiera Kasperska
190
(2,00%)
-
3
Anna Celina Remmlinger
97
(1,02%)
-
5
Krzysztof Bronisław Wachowski
89
(0,94%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SAMORZĄD
-
4
Agnieszka Dorota Rutowicz
157
(1,65%)
-
3
Marek Andrzej Jary
225
(2,37%)
-
2
Jacek Piotr Sulikowski
416
(4,37%)
-
1
Helena Dorota Wojtasik
538
(5,66%)
-
7
Danuta Łotocka
27
(0,28%)
-
5
Piotr Sebastian Sopel
122
(1,28%)
-
6
Ewa Maria Rosińska
82
(0,86%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
6
Karolina Barbara Kenig-Oracz
34
(0,36%)
-
7
Małgorzata Jolanta Nieckarz
406
(4,27%)
-
1
Mirosław Rynkiewicz
892
(9,38%)
-
2
Przemysław Wojciech Kubów
686
(7,21%)
-
4
Tadeusz Jóźków
263
(2,76%)
-
5
Aleksandra Jazłowiecka-Świder
113
(1,19%)
-
3
Mirosław Czerpak
341
(3,58%)
Okręg 2
gmina: Ozimek
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Mateusz Stanisław Marcinków
112
(1,66%)
-
3
Beata Maria Bogacz-Woźniak
84
(1,24%)
-
1
Leonarda Płoszaj
1 392
(20,62%)
-
4
Bartosz Marcin Kozioł
122
(1,81%)
-
6
Marek Adam Korniak
313
(4,64%)
-
5
Agnieszka Helena Golonka
65
(0,96%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
-
1
Antoni Józef Gryc
949
(14,06%)
-
2
Norbert Franciszek Halupczok
372
(5,51%)
-
3
Krzysztof Józef Koźlik
516
(7,64%)
-
4
Julita Maria Widera
335
(4,96%)
-
6
Dorota Anna Gładysz
28
(0,41%)
-
5
Klaudia Zuzanna Bukowska-Pająk
64
(0,95%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
5
Adam Woźniak
13
(0,19%)
-
2
Patrycja Maria Bartczak
91
(1,35%)
-
1
Michał Stanisław Waluś
51
(0,76%)
-
4
Aleksandra Mońka-Podgórna
74
(1,10%)
-
3
Bartosz Rafał Teper
108
(1,60%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SAMORZĄD
-
1
Jan Karpa
327
(4,84%)
-
2
Andrzej Tadeusz Pędzik
227
(3,36%)
-
3
Sylwester Piotr Wojdyła
333
(4,93%)
-
4
Anna Kasperska
45
(0,67%)
-
5
Barbara Maria Werner
39
(0,58%)
-
6
Sylwia Aleksandra Lichosik
49
(0,73%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
6
Maciej Drop
208
(3,08%)
-
1
Adam Deptuła
419
(6,21%)
-
5
Aleksandra Elżbieta Konieczko
96
(1,42%)
-
2
Ewa Teresa Kondziela
102
(1,51%)
-
4
Katarzyna Zofia Pastuch
135
(2,00%)
-
3
Mariusz Michał Błaziak
83
(1,23%)
Okręg 3
gminy: Chrząstowice, Tarnów Opolski
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Radosław Jan Mazurek
82
(1,49%)
-
2
Anna Maria Klimek
329
(5,98%)
-
1
Agnieszka Ludmiła Grodziecka-Makulska
426
(7,74%)
-
3
Jan Bernard Mika
147
(2,67%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
-
1
Krzysztof Wiktor Wysdak
1 084
(19,69%)
-
3
Krystian Marcin Cichos
1 091
(19,82%)
-
2
Irena Maria Łysy-Cichon
419
(7,61%)
-
5
Agnieszka Okos
302
(5,49%)
-
4
Karol Mariusz Adamiec
325
(5,90%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SAMORZĄD
-
3
Krzysztof Tadeusz Salatycki
157
(2,85%)
-
5
Ilona Magdalena Glensk
78
(1,42%)
-
1
Irena Leokadia Kampa
345
(6,27%)
-
2
Marek Paweł Wieszołek
56
(1,02%)
-
4
Krzysztof Michalik
42
(0,76%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Ryszard Gerard Przybyła
150
(2,73%)
-
1
Andrzej Mirosław Stawczyk
203
(3,69%)
-
4
Ewa Samborska
60
(1,09%)
-
2
Małgorzata Karina Gaida
173
(3,14%)
-
5
Jerzy Marek Woszczyński
35
(0,64%)
Okręg 4
gminy: Dobrzeń Wielki, Popielów
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Anna Urszula Stawiarska
218
(3,48%)
-
1
Anna Jolanta Wolny-Miksa
394
(6,28%)
-
3
Łukasz Komar
83
(1,32%)
-
4
Beata Joanna Wolny
635
(10,13%)
-
5
Jakub Jan Strumiński
125
(1,99%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
-
3
Irena Bernadeta Weber
382
(6,09%)
-
5
Stefan Jerzy Warzecha
487
(7,77%)
-
2
Krystyna Sylwia Rychlik
477
(7,61%)
-
1
Maria Emilia Koschny
649
(10,35%)
-
4
Krystian Jan Jonienc
359
(5,73%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Jolanta Elżbieta Bernacka
504
(8,04%)
-
2
Paweł Łukasz Baudler
169
(2,70%)
-
3
Joanna Katarzyna Długosz
247
(3,94%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SAMORZĄD
-
1
Marcin Józef Garbiec
106
(1,69%)
-
2
Janusz Edward Chamot
558
(8,90%)
-
3
Lucyna Hrycaj
131
(2,09%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Jarosław Tomasz Konieczny
103
(1,64%)
-
1
Marcin Witkowski
316
(5,04%)
-
2
Stanisław Józef Szymocha
149
(2,38%)
-
5
Renata Urszula Lewandowska
129
(2,06%)
-
4
Anna Barbara Kelmer
49
(0,78%)
Okręg 5
gminy: Komprachcice, Prószków
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
5
Urszula Anastazja Wojtuś
154
(2,62%)
-
4
Izabela Maria Szendzielorz
150
(2,55%)
-
2
Daniel Waldemar Litwiniec
245
(4,17%)
-
1
Zofia Maria Kotońska
766
(13,04%)
-
3
Bogusław Henryk Kowalczyk
101
(1,72%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
-
1
Henryk Ryszard Lakwa
1 906
(32,46%)
-
5
Linda Anna Wencel
414
(7,05%)
-
4
Michaela Sara Kochanek
301
(5,13%)
-
3
Jerzy Józef Wocka
199
(3,39%)
-
2
Henryk Horst Wodausz
503
(8,57%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SAMORZĄD
-
2
Krzysztof Jan Antoniewicz
77
(1,31%)
-
3
Gerard Józef Kocurek
144
(2,45%)
-
1
Victoria Anna Mueller-Błazy
180
(3,07%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Andrzej Antoni Kłoś
274
(4,67%)
-
1
Anna Zakrzewska
294
(5,01%)
-
3
Elżbieta Bernadeta Witkowska
48
(0,82%)
-
4
Tadeusz Kościółek
63
(1,07%)
-
5
Stanisław Kasprzak
53
(0,90%)
Okręg 6
gminy: Łubniany, Murów, Turawa
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Kornelia Maria Patrzek
362
(4,08%)
-
5
Danuta Dura
307
(3,46%)
-
1
Alicja Teresa Trychan
818
(9,23%)
-
4
Daniel Mariusz Orczyk
108
(1,22%)
-
2
Dorota Janina Wochnik
384
(4,33%)
-
6
Andrzej Piotr Wiecha
100
(1,13%)
-
7
Piotr Wojciech Scześniok
54
(0,61%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
-
6
Piotr Jan Gollenia
558
(6,30%)
-
7
Patrycja Agnieszka Cieślik
128
(1,44%)
-
1
Joachim Alfred Świerc
1 077
(12,15%)
-
3
Rudolf Lawa
577
(6,51%)
-
2
Henryk Tadeusz Zapiór
719
(8,11%)
-
4
Maria Teresa Król
290
(3,27%)
-
5
Anna Maria Widera
207
(2,34%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
7
Józef Plotnik
94
(1,06%)
-
3
Iwona Irena Szmolke
49
(0,55%)
-
4
Patrycja Anna Długosz-Jakubowska
81
(0,91%)
-
2
Robert Piotr Bonk
135
(1,52%)
-
5
Henryk Konrad Segiet
47
(0,53%)
-
1
Artur Paweł Pikos
455
(5,13%)
-
6
Agata Katarzyna Rychlik
58
(0,65%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SAMORZĄD
-
1
Konrad Dendera
627
(7,07%)
-
2
Jerzy Aleksander Dziuba
111
(1,25%)
-
3
Ewa Birecka-Bal
149
(1,68%)
-
4
Aleksandra Monika Machiew
153
(1,73%)
-
7
Mariusz Maciej Patelski
198
(2,23%)
-
5
Lech Józef Badowski
54
(0,61%)
-
6
Magdalena Anna Kinder
55
(0,62%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Renata Maria Olszewska
127
(1,43%)
-
6
Anna Rynkiewicz
35
(0,39%)
-
1
Mariusz Gumowski
392
(4,42%)
-
2
Antoni Henryk Borkowski
108
(1,22%)
-
4
Roman Wojciech Junik
61
(0,69%)
-
7
Mateusz Adam Staś
113
(1,27%)
-
5
Zofia Biernat
73
(0,82%)