Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Wołczyn-ulice: Brzechwy, Dożynkowa, Harcerska, Kluczborska, Leśna, Przyjaciół, Sobótki
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA WOŁCZYŃSKA
-
18
Beata Górska-Markowicz
121
(32,61%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
-
17
Sebastian Włodzimierz Polanowski
21
(5,66%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Zbigniew Retecki
90
(24,26%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Marcin Henryk Pasternak
139
(37,47%)
Okręg 2
Miasto Wołczyn-ulice: Drzymały, Fabryczna, Jadwigi, Ligonia, Opolska, Przemysłowa, Stalmacha, Waryńskiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA WOŁCZYŃSKA
-
18
Joanna Anna Tokarska
130
(39,39%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
-
17
Marcin Zobek
66
(20,00%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Agata Katarzyna Teodorowska
134
(40,61%)
Okręg 3
Miasto Wołczyn-ulice: Osiedle Młodych
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA WOŁCZYŃSKA
-
18
Mieczysław Piotr Kwaśnicki
126
(33,87%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
-
17
Paweł Robert Krzemiński
130
(34,95%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Łukasz Jarosław Michalak
116
(31,18%)
Okręg 4
Miasto Wołczyn-ulice: Byczyńska, Kościelna, Krótka, Młyńska, Ogrodowa, Plac Partyzantów, Powstańców, Rynek, Rzeczna, Szpitalna, Plac Wolności
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA WOŁCZYŃSKA
-
18
Halina Teresa Neugebauer
90
(28,94%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
-
17
Monika Magdalena Weingartz
31
(9,97%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Waldemar Tomasz Łuczek
115
(36,98%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Beata Elżbieta Czerniejewska
75
(24,12%)
Okręg 5
Miasto Wołczyn-ulice: Dworcowa, Karola Miarki, Adama Mickiewicza, Sienkiewicza, Słowackiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA WOŁCZYŃSKA
-
18
Dorota Maria Fioncek
38
(7,50%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZE MIASTO WOŁCZYN"
-
19
Kazimierz Józef Bar
215
(42,41%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
-
17
Edmund Piotr Walaszczyk
22
(4,34%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Janusz Andrzej Jasiński
84
(16,57%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Krzysztof Jan Staszewski
136
(26,82%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
8
Piotr Bronisław Krzyształowicz
12
(2,37%)
Okręg 6
Miasto Wołczyn-ulice: Astrów, Azaliowa, Bzowa, Chabrów, Irysowa, Jaśminowa, Hugona Kołłątaja, Kościuszki, Krokusowa, Ks. Jana Dzierżona, Kwiatów Polskich, Namysłowska, Elizy Orzeszkowej, Polna, Poznańska, Różana, Słonecznikowa, Szymonowska, Traugutta, Tulipanowa, Wrzosowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA WOŁCZYŃSKA
-
18
Jan Adam Bartosiński
140
(38,25%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Marcin Tomasz Latański
88
(24,04%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Emilia Maria Pasternak
138
(37,70%)
Okręg 7
Sołectwa: Duczów Wielki i Mały, Wierzbica Górna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Marek Nowak
261
(73,94%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Wanda Maria Wrzesińska
92
(26,06%)
Okręg 8
Sołectwa: Bruny, Komorzno
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA WOŁCZYŃSKA
-
18
Ryszard Walenty Nowak
202
(68,94%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAMY LOKALNIE
-
20
Weronika Katarzyna Janik
91
(31,06%)
Okręg 9
Sołectwo: Krzywiczyny
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA WOŁCZYŃSKA
-
18
Waldemar Piotr Antkowiak
0
(0,00%)
Okręg 10
Sołectwo: Szymonków
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA WOŁCZYŃSKA
-
18
Adam Zarych
158
(65,02%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
-
17
Władysław Stanisław Sypko
72
(29,63%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Józefa Fuczyło
13
(5,35%)
Okręg 11
Sołectwa: Świniary Małe, Świniary Wielkie, Wierzbica Dolna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Ludwik Bogdanowicz
77
(32,91%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
-
17
Elżbieta Katarzyna Kołtowska
54
(23,08%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Ewelina Ewa Sękala
103
(44,02%)
Okręg 12
Sołectwa: Gierałcice, Markotów Mały, Markotów Duży
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA WOŁCZYŃSKA
-
18
Szczepan Jan Mały
144
(45,00%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Janusz Stanisław Mordal
122
(38,13%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
8
Piotr Krawczyk
54
(16,88%)
Okręg 13
Sołectwa: Brynica, Ligota Wołczyńska, Wąsice
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA WOŁCZYŃSKA
-
18
Ryszard Franciszek Mrugalski
180
(57,32%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
-
17
Krystyna Woźnik-Polanowska
134
(42,68%)
Okręg 14
Sołectwa: Szum, Wierzchy
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA WOŁCZYŃSKA
-
18
Krystyna Gertruda Mazurczak
175
(79,55%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Justyna Michalina Polak-Drab
45
(20,45%)
Okręg 15
Sołectwa: Brzezinki, Skałągi, Rożnów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA WOŁCZYŃSKA
-
18
Jolanta Bogusława Schatt
219
(50,23%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Maciej Maksymilian Frankiewicz
217
(49,77%)