Odra Opole zremisowała z drużyną Stal Bielsko- Biała 1:1

MM
oksodraopole.pl
W meczu rozegranym 5 listopada Odra Opole zremisowała z drużyna stal Bielsko- Biała 1:1.

Już w trzeciej minucie Opolanie objęli prowadzenie. Po dośrodkowaniu Sebastiana Dei, wbiegający w pole karne Michał Bednarski zgrał piłkę głową do czekającego pod bramką Tadeusza Tyca, a ten dopełnił formalności. Przeciwnicy od razu przystąpili do kontrataku i po kilku nieudanych akcjach w 28 minucie Marcin Kocur doprowadził do wyrównania.

Zobacz, ile dróg wyremontowano w województwie opolskim

W drugiej połowie oba zespoły miały okazje na podwyższenie wyniku, ale strzały były niecelne. Szczególnie dotyczyło to gospodarzy, ponieważ w ostatnich minutach oddali dużo strzałów w kierunku bramki niebiesko- czerwonych. Żadna nie była celna.